Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Magyar vizsla és ír/angol (...

Kryy kérdése:

Magyar vizsla és ír/angol ( de inkább ír ) szetter keverék kölyökkutyát hol találok?

Figyelt kérdés
Lehetőleg Pest és Fejér megye környékén

2013. máj. 31. 00:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Remélhetőleg sehol, ugyanis elég baj lenne, ha valaki szánt szándékkal kevergetné ezeket a fajtákat. Nézz körül menhelyeken, rengeteg vizsla keverék kölyök(de akár fajtatiszta is) vár gazdira.
2013. máj. 31. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
nem értem az ilyen fajta kommenteket , hidd el meg van az oka annak, hogy pontosan ezt a fajtát keresem . nem vitát szerettem volna nyitni e témában etikai vagy egyéb síkon , csak azt szeretném meg tudni , hogy van e valahol , ahonnan tudnék egy ilyen keverék kölyköt szerezni.
2013. máj. 31. 02:24
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudsz ilyen keveréket szerezni és ez nem fajta. Mit nem lehet ebben érteni? Akkor találsz ilyet, ha véletlenül valahol besikerül egy nem tervezett fedezés, de erre akár 20 évet is várhatsz. Ráadásul cseppet nagyok az elvárásaid, hogy mindezt a közeledben szeretnéd, nehogy véletlenül utazni kelljen.
2013. máj. 31. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nézegesd a menhelyeket, meg a gazdikeresős portálokat?
2013. máj. 31. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Beavatnál minket is, hogy mi ez a nyomós ok, amiért direktbe szaporított, keverék kutyát akarsz? A két fajta temperamentuma nagyjából ugyanaz, megmondom mi jönne ki egy ilyen párosításból: egyszerű, nem túl mutatós keverék kutyák, amelyből 3 kilométeres körzetben menhelyeken 500-at találhatsz. Mert ha legalább eltérő lenne a két kutya viselkedése és a kettőt akarnád kombinálni valahogy, azt még megérteném, de két tök ugyanolyan fajtát miért szaporítana bárki is. Aki kölyköket akar vizslától vagy szettertől az nem fogja egy másik fajta kutyával direkt befedeztetni, mert nem hülye.

De a kérdésedre válaszolva, az esély, hogy a te lakóhelyeden ilyen kutyát találsz egyenlő a nullával, szóval jobb ha eldöntöd melyik fajta tetszik jobban és azt választod, kész.

2013. máj. 31. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Hihetetlenek vagytok . Inkabb megkérdem máshol mert egyszerűen nem fogjátok fel h akármilyen meglepő választ szeretnek a kérdésemre es nem vitázni ennek a párosításnak a lehetőségén , racionálisságán es egyéb tényezőin . Egyszerűen azt szeretnem megtudni merre találhatók egy ilyen kiskolykot .

Es miután latom nehez találni , ezert kibővítenem az egesz országra a keresést .

Eddig a menhelyek jöttek fel lehetőségekkent , valaki tud meg segíteni ?

2013. máj. 31. 12:49
 7/11 anonim ***** válasza:

[link]

kiskutya.hu

[link]


Be kell írni gugliba, vagy ezek mind zsákutcák voltak?

2013. máj. 31. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Mivel ezeknek a keverékeknek nincs általánosan ismert gyűjtőhelyük és alacsony valószínűséggel de szinte bárhol előfordulhatnak, ezért legjobb, ha mindenhol keresed. Jó keresgélést!
2013. máj. 31. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én is pont ilyen keveréket keresek ha esetleg valahol talál egy almot kérem szóljon nekem!Előre is köszönöm
2015. ápr. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Johi_ válasza:

Nézd, már lehet késő, de találtam neked ilyen keveréket Romániában, Tulcea megyében. most volt kitéve március 25.-én a hirdetés. Az ára sem sok, kevesebb mint 100 euró. :D

[link]

2015. ápr. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!