Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek melyik kutya a...

Szerintetek melyik kutya a legszebb küllemre?

Figyelt kérdés
2013. máj. 31. 17:29
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
és próbáljatok nem elfogultnak lenni :) úgy értem hogy nem csak azért szép az adott fajta mert nektek is az van
2013. máj. 31. 17:29
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a legjobban az akita inu tetszik.:)(nekem dobermannom van):D
2013. máj. 31. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Nekem keverék kutyám van, és semmi pénzért nem cserélném le semmilyen fajtatiszta, nála szebb kutyára, de szerintem a világ legeslegszebb kutyája egyértelműen egy szép, magas, masszív kan vörös-fehér japán akita inu.
2013. máj. 31. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:

ausztrál juhász


(bichonom van)

2013. máj. 31. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim válasza:
Husky... es nem vagyok elfogult, nekem otthon nem az van.
2013. máj. 31. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:

Orosz fekete terrier

Komondor

Dobermann

Vizsla

Ezek közül egyik sincs.


Husky (van, de mielőtt lett volna is gyönyörűnek láttam).

2013. máj. 31. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Én nem tudok betelni a puli és a komondor csodálatos szprével, szerintem az a legszebb(3 pulim van) Valamint gyönyörű még a beagle, havanes, rövid szőrű magyar vizsla, dobermann és a kuvasz is. Meg persze az összes kutya csodálatos, de nekem ezek tetszenek lehjobban.
2013. máj. 31. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
küllemre?? nem kérdéses. orosz agár ( barzoj) és afgán agár még a lépkedésük is fennséges:)
2013. máj. 31. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 görbe bözske :) ***** válasza:
dobermann, border collie, orosz fekete terrier és collie. de a dobermann az első. ( collie van)
2013. máj. 31. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a sajátom tetszik a legjobban. Nem azért, mert az enyém, igazából amikor hozzám került, egy 70 dekás beteg gombóc volt, és nem én választottam, a sors akarta így :)



[link]

2013. máj. 31. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!