Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek melyik kutya a...

Szerintetek melyik kutya a legszebb küllemre?

Figyelt kérdés
2013. máj. 31. 17:29
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
'felépítésű'
2013. máj. 31. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
számomra a legszebb kutya az akita inu.(nem azért, mert nekem is akitám van, hanem azért van akitám-többek között- mert ezt tartom a leggyönyörűbb fajtának) Tetszik még az alaszkai malamut, és az ilyen fejű, bármilyen színű, nagytestű keverék kutyák: [link]
2013. máj. 31. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Nekem a dobermann volt mindig is az etalon, de a klasszikus kinézetű dobermann. Csodálom a komondorokat, és tetszenek az orosz agarak is. (dobermannom van)
2013. jún. 1. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Nekem a border collie tetszik a legjobban. Keverék kutyám van, és nem is fogok tartani colliet, de ha a körülményeket meg tudnám teremteni, akkor ő lenne az első.
2013. jún. 1. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Shiba inu :) Másfél évet vártam egy kölyökre előjegyzésben, és nagyon drága volt, de egy álom vált valóra :)
2013. jún. 1. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Rottweiler, németjuhász, dobermann. (Nem tartok kutyát)
2013. aug. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!