Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy pointer keverék kutya...

Egy pointer keverék kutya ellátása mennyibe kerülhet havonta? Csak a kajára gondolok jelenleg

Figyelt kérdés
2013. jún. 1. 18:17
 1/4 anonim ***** válasza:

átlagban 10-15 ezer ft szerintem..

de ez függ,hogy milyen táppal etetsz vagy főzől a kutyára vagy esetleg csak főzől..

2013. jún. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mivel szeretnéd etetni? Egy közép kategóriás táppal pl Josera, Brit Premium kb egy 15 kg-os zsák elég havonta ez olyan 7-8000 ft. De vannak jobb minőségűek is amin akár 15000 ft. De ha főzöl vagy BARF-al etetsz az is kihozható 15000-ből.
2013. jún. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát, havi 30-ból tudnám etetni kb, tehát nem egy hű de nagy összeg, tanuló vagyok, ennyit kapok nővéremtől még
2013. jún. 1. 19:28
 4/4 anonim ***** válasza:

Ne viccelj abból fejedelmi módon etetheted:-)

Nekem három kutyám van és a kullancsírtóval együtt kihozom 20000-ből havonta. Brit Premiumot kapnak meg heti 2-3 alkalommal nyers farhátat, csirke nyesedéket, marha belsőséget. A Britből egy 30 kg-os kutya napi adagja kb 30-35 dkg nekem a három kutya napi kajája dúrván 80dkg tehát nem fogy el 2 zsák havonta. Persze ennél adhatsz neki jobb minőséget is Orjent, Taste of the Wild-ot, Acanát akkor mondjuk kicsit nő a havi kiadás. Szerintem nézeges a petissimo, dogshop, zoofast oldalakon. Nagyjából egy pointernek 30-35 dkg tápra lesz szüksége így ki tudod számolni egy zsák mennyi időre elég, ha tápozni akarsz. Persze ha főzni, vagy BARF-ozni akarsz akkor más a helyzet.

2013. jún. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!