Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy 2 éves keverék nagytes...

Van egy 2 éves keverék nagytestű kan kutyám. Ha ketten vagyunk akkor hallgat rám, leül, odajön hozzám, sétál pórázon, de ha kiviszem a helyéről nem hallgat rám mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
Amikor kinyitom az ajtót, hogy megyünk ki rögtön húzza a pórázt, kihúzza a fejét a nyakörvből. Nem akar a helyére menni, nem jön oda hozzám. Így nem is merem elvinni sétálni. Amikor be akarom zárni a helyére elkezd szaladgálni és jutalomfalattal sem lehet becsalogatni. Mit csináljak vele?
2013. jún. 2. 21:20
 1/5 sippara ***** válasza:
78%
Az, hogy amikor épp nincs jobb dolga, hajlandó úgy tenni, mintha érdekelné amit makogsz, nem jelent semmit. A megfelelő megoldás a nevelés lenne, ezt vagy megpróbálod "egyedül" könyvek alapján (amiből ezret találsz a neten), vagy kutyasulihoz/kiképzőhöz fordulsz - attól függően, hogy eddig sz@rtál a kutyára, és azért neveletlen, vagy próbálkoztál, csak nem működik a módszered.
2013. jún. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem szartam a kutyámra. azért kössz a választ
2013. jún. 2. 21:32
 3/5 sippara ***** válasza:
Na, megint bunkónak hatottam. Arra gondolok, hogy nem mindegy, a kutya MIÉRT nem viselkedik úgy, ahogy szeretnéd. Mióta van nálad? Eddig mennyit, hogyan foglalkoztál vele?
2013. jún. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
3-4 hónapos korától van nálam, menhelyről hoztam minden nap foglalkozok vele játszunk tanítom. amikor még kicsi volt kb 1 éves koráig akkor sétált normálisan be ment a helyére de mióta "felnőtt" azóta nem csinálja meg ezeket
2013. jún. 2. 21:56
 5/5 A kérdező kommentje:
nem igazán fogadja el hogy én vagyok a falkavezér és nem tudom ezt hogyan érjem el. meg nem tudom hogy hogy fegyelmezzem. aha rászólok az nem mindig hat, ráütni meg nem akarok
2013. jún. 2. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!