Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Brit Premium M és Brit Premium...

Brit Premium M és Brit Premium Senior különbség?

Figyelt kérdés
Tudom hogy a Senior 7 ev fölötti kutyéknak van,de nem nagy különbséget látok a kettő összetevőjében,ezért nem tudom hogy érdemes e a 8 évesemnek a seniorüt adjam és nem e az M-et,mert a tobbi kutyamnak az M-es kell.

2013. jún. 3. 10:59
 1/3 anonim ***** válasza:
43%
Nekem 9 évesek, és eddig a sima M-est kapták. Most állok át a seniorra, mondjuk eddig nem okozott gondot csak kiváncsi vagyok van-e különbség.
2013. jún. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
49%
Ha nincs semmi baj a kutyádnak, allergia, vagy bármi más szerintem nyugodtan adhatod a felnőtt m-eset, nekem pl kis testű kutyám van mégis az m vagy l-es tápot veszem neki a táp méretek miatt és semmi baja nincsen.
2013. jún. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nincs jelentős eltérés sem a két táp, sem pedig az élettani hatásuk között. Ha neked így praktikusabb, akkor elég egyfélét venni (M) és kapja azt a 8 éves kutya is. Esetleg az ő étrendjét ki lehet egészíteni majd a későbbiekben idős kutyáknak való és/vagy speciális étrendkiegészítőkkel. A speciális alatt azt értem, amikor egy-egy probléma célzott kezeléséről van szó, pl. ízületek stb.
2013. jún. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!