Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak a szőnyeggel,...

Mit csináljak a szőnyeggel, hogy ne legyen kedve a kutyának rágni?

Figyelt kérdés
Elsősorban arra gondolok, hogy van-e valami olyan illat amivel ha lefújom a szőnyeget akkor a kutyának nem tetszik a szaga. Továbbá várok tippeket szőnyeg tisztításra, mert a mosószeres keféléstől nekem foltos lett. Van valami jó szőnyegtisztószer?

2013. jún. 3. 12:19
 1/4 Valletta ***** válasza:

Nem a szőnyeggel kellene kezdeni valamit, hanem a kutya-gazda kapcsolattal, mert az nem normális, hogy a kutyát nem lehet letiltani a szőnyegről.


Én Vanish-t használtam a foltokra, lefújtam, majd ronggyal átdörzsöltem. Nem lett tőle foltos.

2013. jún. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A szőnyeggel semmit, a kutyára szólj rá, ha még kölyök nehezebb a dolgod, mert ők mindent megrágnak. Mennyi idős kutyáról van szó?
2013. jún. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Két kutyánk van és nincs szőnyegünk. :) Az első kutya egykesége idején még heroikus küzdelmet folytattunk a szőnyeg szőrtelenítésére és tisztán tartására, mikor jött a második, beláttuk hogy elbuktunk és inkább felszedtük a szőnyeget. Ettől persze másoknak még sikerülhet, de nekem lényegesen egyszerűbb lett az életem szőnyeg nélkül és nem is hiányzik.
2013. jún. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

8 hetes törpe tacskóról van szó

én szeretem ezt a szőnyeget, nagyon rideg lenne a lakás nélküle

2013. jún. 4. 09:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!