Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti milyen száraztápot ajánloto...

Ti milyen száraztápot ajánlotok beagle kölyök kutyának? Naponta hányszor kell etetni?

Figyelt kérdés

2013. jún. 2. 16:33
 1/2 Fedor Mariann válasza:

Kölyök kutyát napjában többször keveset kell etetni.Száraztápból a nem színes tápok a jók,persze itt nem a berci tescos tápra gondolok.Kölyök korban érdemes jobb minőségűvel etetni,mert a csontok ugye fejlődésben vannak,és ez kihat majd felnőtt korára.Jó minőség a dog chow,happy dog,pro plan,eukanuba,royal canin,de én acanával etetem a kutyusaimat.2nap száraz,egy nap húst és farhátat kapnak.Összetételt,és a fehérje százalékot mindíg nézd meg a csomagoláson.

Kölyöknek adhatsz husit de csak csont nélkülit,rizzsel vagy tésztával keverve.Májkrémet párizsit.Evés után pár óráig ne mozgasd,nehogy bél csavarodást kapjon.

Remélem segítettem.

2013. jún. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Napi 3-4szeri étkezés. Prémium száraztáppal.
2013. jún. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!