Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagytestű, könnyen kezelhető,...

Nagytestű, könnyen kezelhető, közepes/nagy mozgásigényű fajtákat tudnátok nekem mondani?

Figyelt kérdés
Ja és persze egy kis védelmező ösztön se árt,de ez már nem olyan lényeges :)

2013. jún. 3. 17:06
 1/9 anonim ***** válasza:
33%

Hát totál kezdő gazdinak, nem ajánlok nagy testűt,inkább valami közepeset, (beagle, terrier stb) De ha mindenképp nagytestűt szeretnél, és bírni fogod, akkor vagy:

Németjuhász

Golden Retriever,

Valamilyen agár

Menhely :)

2013. jún. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%
Az agár aligha könnyen kezelhető :)
2013. jún. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
58%

A beagle és a terrierek sem épp kezdőknek valók.


Én nyugodt szívvel ajánlanám az újfundlandit vagy a bernáthegyit.Nagyok,macisak,de azért egy kicsi játékra kaphatók.A termetéből kifolyólag sztem nem is nagyon kell védelmeznie :D

2013. jún. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én is az újfundlandit, bernáthegyit esetleg berni pásztort ajánlanám.
2013. jún. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Dán dog,goldenver,labrador,újfunlandi
2013. jún. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Találkoztunk már mi is ilyen kannal, és a szukám még csak közelében sem volt a tüzelésnek. És azt se lehet mondani hogy egyszerűen csak dominanciából csinálta a kan (ahogy leírtad szerintem nálad se). Teljesen begerjedt. Szerintem az lehetett, hogy nem nagyon találkozik szukával, mert csak ritkán és akkor is pl. erdőbe viszik sétáltatni. A tied eddig még nem is találkozott más szukával? vagy eddig nem volt ilyen gond?
2013. jún. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ja bocs másik kérdéshez akartam írni csak sz*rakodik a netem.
2013. jún. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

vizsla(magyar, drótszőrű)

retriwerek

2013. jún. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A vizslának nagyon nagy mozgás igénye van, de a golden retriever, bordell collie meg a labrador is jó lehet esetleg német juhész vagy schnauzer (bár hozzájuk nem igazán értek).


Egyébként szerintem a menhelyeken vannak a legszerethetőbb, legjobb kutyusok szóval ha nem vagy menhelyfóbiás(ismerek ilyeneket) akkor ajánlom nézz szét ilyen helyeken is :)

2014. dec. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!