Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha a kutya nyugodtan ül, de...

Ha a kutya nyugodtan ül, de leszegi a fejét miközben simogatom, mit jelent?

Figyelt kérdés
2013. jún. 4. 07:51
 1/4 Salx Narval ***** válasza:
Ezzel jelzi ösztönösen az alárendelt szerepét. Téged tekint főnöknek.
2013. jún. 4. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem nagyon díjazza a simogatást, azt jelenti. Amelyik kutya élvezi, ha simogatják, még bele is dől a simibe, vagy ellazul, elolvad a kellemes érzéstől.
2013. jún. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tényleg nem élvezi? Akkor miért nem akar elmenni? Sokszor még ő bújik hozzám.
2013. jún. 4. 11:19
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem élvezi, nekem is ilyen az egyik kutyám. Sokszor olyan, mintha úgy elernyesztené a nyakát a sok simi hatására, hogy azért lóg a feje. :D

Én nem tulajdonítottam neki nagy jelentőséget. Általában akkor lóg a feje simogatás közben, hogyha egyébként ő jön oda kuncsorogni, hogy jól esne neki egy kis szeretet. Néha kicsit olyan, mintha azt mondaná nagy zavarában, hogy "gazdi, igazán nem szeretnélek zavarni, de ha van egy szabad kezed, akkor esetleg nyugodtan hasznossá tehetnéd". :) Még tekintget is jobbra balra közben, a fene sem tud neki ellen állni. :)


Sokszor akkor is leszegi a fejét, ha azt szeretné, hogy ne a nyakát, meg az állát simogassam, hanem térjek rá mostmár a fejére és a füle tövére, akkor megint felemeli a fejét és vigyorog rám telipofából! :)

2013. jún. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!