Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 7 hetes golden. Keveset...

Citromkarika23 kérdése:

7 hetes golden. Keveset kakil. Miert?

Figyelt kérdés
Sziasztok! van egy Golden retrieverem, most lesz 7 hetes (tudom, koran lett elvalasztva, stb...,nem hivatasos tenyesztotol valo, hanem egy rendes csaladbol lett elhozva. az elso oltasa megvolt, 2x volt feregteleintve) mivel friss gazdi vagyok, es mindenert aggodom, es nem tudom, hogy mi normalis mi nem... 3.napja van nalam, es azt vettem eszre, hogy nem nagyon akar kakilni. de nem latom rajta azt sem, hogy probalkozna, nem latom rajta, hogy fajlalna a hasat. Vizes, Belcando junior tapot kap napi 4x. a kornyezetvaltozastol lehet? vagy ez normalis? koszonom a segitseget.
2013. jún. 4. 08:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Inkább fosni szoktak a környezet váltástól, mit takar az, hogy keveset?
2013. jún. 4. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
47%
Mennyi az a kevés? Egyébként ha lehet ne etesd konzervel, mert nem igazán jó a tápértéke, ráadásúl ha nagyobb lesz iszonyat sokba fog kerűlni és a fogkövesség melegágya. Valami jó minőségű junior tápot adj neki, ne pedigreet és társait, meg zöldkagylót az izületek védelmére.
2013. jún. 4. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem konzervet kap, száraz tápot kap vízzel felöntve.


Milyen a kedve a kutyusnak?

2013. jún. 4. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, valamit nagyon félre olvastam.
2013. jún. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Még reggel van :D
2013. jún. 4. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 mokkagyerek.blogspot ***** válasza:
100%
Nyugodtan tapizd meg a hasát, gyengéden masszírozd, ha fájlalja, azt látni fogod rajta. Hova kéne kakilnia? Arra gondolok hátha a családnál más volt a talaj, máshová szoktatták, vagy a kakilóhelye túl közel van a fekvőhelyéhez.
2013. jún. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!