Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Gondjaim akadtak a kiskutyámma...

Gondjaim akadtak a kiskutyámmal. Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

van egy 5 hónapos kutyusom.lakásban van.nagyon okos,értelmes,szófogadó,jó kutya.amíg bent van.....

ha kimegyünk sétálni,nem érti az ülj,ide,parancsokat csak ha többször mondom.elengedni nem lehet,mert nem jön vissza.tudom játékos és játszik,de kéne engedelmeskednie kint is.nem?ha másik kutya vagy gyerek van a közelében,elveszti az eszét.sokat játszok vele,focizunk botozunk.3 óránként lemegyünk mivel tudom neki erre szüksége van.nekem meg van időm sajnos.mit tegyek?


2009. okt. 7. 17:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kutyasuli. A kutyádnak szocializálódniai kell, meg kell tanulnia, hogy más kutyák társaságában is te vagy a főnök, a te vagy a legfontosabb. Most minden más érdekesebb mint te, hiszen annyi ismeretlen dolog van az utcán. Tehát kutyasuli.
2009. okt. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
én is így gondoltam.nem túl drága?mert nem vagyok valami gazdag...
2009. okt. 7. 17:41
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom hol laksz, olyan 5-7 ezer forint havonta.

Vidéken olcsóbb, pesten drágább

2009. okt. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
veszprémben lakok.
2009. okt. 7. 18:19
 5/8 anonim ***** válasza:

Ott két kutyasulit is találtam:

(A másodiknál volt csak ár, 12 alkalom 12 ezer forint, az havi 4 ezer)


[link]

[link]

2009. okt. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
az elsőt én is megtaláltam.írtam is emailt,szántó valaki(már nem emlékszem) válaszolt is.21000ft és 3-4 hónap.konkrétan leírta mit kellene tenni a kutyussal.hát ez egyben nekem sok.
2009. okt. 7. 19:56
 7/8 anonim ***** válasza:

Miért ajánl rögtön mindenki kutyasulit?

Ha régen is meg tudták az emberek nevelni a kutyájukat, most is meg kell tudniuk! Kipróbáltál egyáltalán minden szóbajövő módszert? Még csak 5 hónapos! Ne várja el mindenki, hogy majd mindent a szájukba rágjanak! Olvashatnál esetleg szakirodalmat, megkérdezheted a nagyszüleidet vagy a szüleidet( tuti, hogy nagyapádnak volt kutyája) ők is segíthetnek. Először neked kell megpróbálnod, mielőtt kidobsz 21000 Ft-t az ablakon!

Nem rosszból írtam, amit írtam, aki megsértődött, bocsásson meg!

2009. okt. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
kedves utolsó!tudod megkérdezném a szüleimet,nagyszüleimet ha élnének.csak a férjem van,ő is külföldön.milyen más módszerre gondolsz?ma kipróbáltam hogy másik irányba indulok,ha nem jön vissza,hát kb 10 perc után észre vette hogy egyáltalán ott vagyok.másik kutyával játszott.mikor a másik kutya elment,visszajött.azt hiszem gyerek még nagyon,azért ilyen.
2009. okt. 8. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!