Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan szocializáljam kutyám?

Hogyan szocializáljam kutyám?

Figyelt kérdés
Szóval van egy 6 éves amerikai akita kutyám és nem valami barátságos az állatokkal.De az emberekkel meg nagyon barátságos!(kivéve a szemét barmokkal akik beköpnek a kertünkbe vagy ilyesmiket csinálnak)de alapvetően nagyon barátságos az emberekkel!Sétánál nagyon rángat és amint meglát egy kutyát azonnal odaakar futni hozzá(persze sosem tud mert mindig pórázon van)Mit tegyek?

2013. jún. 4. 19:05
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm minden NORMÁLISAN válaszolónak megteszek mindent amit tehetek! :D
2013. jún. 5. 17:23
 12/14 anonim ***** válasza:
A kertben nem fog egyáltalán mozogni, mert nincs miért. Ingerszegény a környezet, ezért kell sétáltatni. Egy akitának NAPONTA 3 óra sétára lenne MINIMUM szüksége, addig kéne vinni, míg el nem fárad. Ezek szerint most vagy 12 éves? Őszintén gratulálok a szüleidnek, hogy az egyik legnehezebben kezelhető, tapasztalt kutyásoknak való domináns fajtát választottak neked, egy kisgyereknek...
2013. jún. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ez a baj tudod? Szüksége lenne a fajtársaival való kapcsolatra! Mindenképpen vidd kutyaiskolába, vidd kutyák közé!
2013. jún. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

gondolom nem úgy kapta 6 évesen, hogy "tessék fiam/lányom, ez a te kutyád, ezentúl te adsz neki enni a zsebpénzedből vásárolt tápon, te tanítod és te szeded fel utána a sz.rt."

én is kaptam egy kutyát 6 évesen, na bummm... egy tacskót. természetesen nem én neveltem, de segítettem a gondozásában és jólesett a lelkemnek, hogy az "én" kutyám. mellette volt egy német juhászunk és tökéletesen elvolt mindenki mindenkivel.

2013. jún. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!