Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Morog a kutyám evésnél mit...

Morog a kutyám evésnél mit tegyek?

Figyelt kérdés
2013. jún. 4. 13:23
 1/10 anonim ***** válasza:
51%
ha morog fogd meg a grabancát és lökd el a kajától , aztán állj a kaja és a kutya közé , majd utána kis idő elteltével menj a tál mögé és ha kutya mozdul rá zavard el , utána várj ha nem mozdul rá dicsérd meg , majd mond neki hogy "ehetsz" és megy is enni ... evés közben többször csináld meg hogy elzavarod a táltól majd parancsra ehet... így megtanulja hogy van jogod bármikor elvenni a tálat . ha elzavarás után nem menne oda a tálhoz kezd az etetést kézből ja és miután elvetted a tálad nyúlj bele a táljába. Még van sok módszer de ha eltudod küldeni a táljától és csak parancsra ehet 100% hogy nem fog morogni ... na meg a végén ha már nem zavarod el a kezed lehet a tálban és simogathatod is
2013. jún. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Kedves első, azért kicsit óvatosan. Semmit nem tudsz a kutyáról sem a gazdiról, ez a dolog nagyon rosszúl is elsűlhet ha egy nem hozzáértő csinálja.

Kérdező, mennyi idős a kutya, te mennyire vagy következetes, mennyire tudod kezelni, esetleg tartasz tőlle? Mennyire jó a kapcsolatod vele? Séták falkavezérség stb..

2013. jún. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
még kölyök 4 hónapos múlt
2013. jún. 4. 13:52
 4/10 A kérdező kommentje:
hát megpróbálok következetes lenni de van amit néha tiltok néha nem pl van amikor nem engedem be a házba van amikor igen ...
2013. jún. 4. 13:52
 5/10 A kérdező kommentje:
tartani nem tartok tőle hisz még kis kutya :D
2013. jún. 4. 13:53
 6/10 anonim ***** válasza:

Ebben az esetben követhetö amit az első válaszoló írt. De azért nem ártana ha utánna olvasnál a falkavezérségnek egy kicsit [link]

Légy vele következetes de ne felslegesn durva, vagy agresszív csak határozott.

2013. jún. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
58%
ja igen kiskutyánál meg fő hogy nyugodt légy . amúgy nem tudom ki pontozott le pedig ez egy remek módszer nekem minden kutyámon bevált de érdekelne azé is aki lepontozott
2013. jún. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én úgy tanítottam meg hogy pl: egy esernyővel,bottal húzd el előle a tálat amikor morog ne hadj hogy morogjon mert felnőtt korára már odakap.
2013. jún. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

7-es, megint megjött a leszavazó ember, ne boszankodj rajta.

Utolsónak nehogy már egy 4 hónapos kölyökhöz esrnyő meg bot keljen. Akkor az már régen rossz. Ilyet az csinäl aki fél a kutyájától.

2013. jún. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát jó de nemtom milyen a kutyája a miénk folyamatosan odakapott majd mikor megharapott akkor kezdtem használni a botot.
2013. jún. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!