Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Küllemre nektek melyik kutya...

Küllemre nektek melyik kutya tetszik?

Figyelt kérdés

német juhász , vagy a staffordshire terrier


ez a két kutya között gondolkodok vérmérséklet alapján mind2 kutya jöhet most a küllem ami fontos. tetszik mind kettő és nem tudok dönteni. csak staffival az a baj hogy divat kutya lett a 10-20 éves kemény gyerekek között és attól félek hogy engem is oda sorolnak majd hogy he divat kutyád van keménykedni akarsz ....


2013. jún. 5. 16:18
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Nekem az amstaff, a német juhászokat nem csípem. Ha szeretnél egy fajtát akkor ne érdekeljen, hogy divatnak tartják, vagy sem. Nekem amstaffom van, lány vagyok 24 leszek. Tömbházban lakunk, és a nyugdíjas nénik nagy kedvence a kutyám. Olyan csendben van itthon, hogy a múltkor az egyik néni aggódva kérdezte, hogy ugye megvan még a kutyili :) Tegyél a negatív sztereotípia ellen, és ne foglalkozz vele mint mondanak mások.
2013. jún. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
25%
nálam egyértelműen csak az amstaff jöhet szóba, ( a harcikutyákat szeretem) nem szeretem a németjuhászt és félek is főle.
2013. jún. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
és mióta érdekel mások véleménye? Nekem amúgy egy szép cser vörös német juhász jobban tetszik mint egy staffi de mindkettő fajta bejön, az viszont szerintem biztos hogy alapvetően staffival könnyebb az élet mint egy makacs német juhásszal meg pláne hogy manapság sokat kell keresgélni hogy valóban német juhászra leljünk.
2013. jún. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Bazseee_ ***** válasza:
9%

német juhász


[link]

2013. jún. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne mások véleménye alapján döntsél egy kutya mellett,aki 15 évig melletted lesz.


Nekem is staffim van,még 16 évesen szerettem bele a fajtába,amikor egy staff & cane corso keveréket mentettem meg.Ő sajnos elpusztult,mert a kedves előző gazdi harcoltatta és olyan sérülései voltak,amiket nem tudott legyűrni :(

Most is egy gyönyörű 2 éves ivartalanított kanom van.Imádom ezt a fajtát és nagy ívben sz@rok rá,hogy ki minek tartja.Én azért (is) választottam őket,hogy a médiának és az i.dióta embereknek köszönhető negatív hírükre rácáfoljak!


Ha szívből szeretsz egy fajtát,akkor nem foglalkozol azzal,hogy ki mit gondol!

2013. jún. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
76%
Nekem személy szerint egyik se. Még a német juhász elmenne, de ezek a mostani csapott farúak szörnyen néznek ki :/
2013. jún. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 zsuzsabazsa ***** válasza:

Német juhász.


[link]

2013. jún. 6. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
zsuzsa nem jó a link :(
2013. jún. 6. 12:11
 9/10 zsuzsabazsa ***** válasza:
Miért mi a baj vele. Nekem megnyílik.
2013. jún. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
okés most már nekem is :D
2013. jún. 6. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!