Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kétéves uszkárnak mennyit...

Kétéves uszkárnak mennyit kell ennie normális körülmények közt és mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
2009. okt. 8. 05:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem esznek sokat. Hogy pontosan mennyit kell ennie, ez változó lehet, mint ahogy két egyforma alkatú ember se egyforma mennyiséget eszik meg. Anyum törpeuszkárja beérte napi 1 kockasajttal, de azt is csak úgy, hogy kis falatokban a szájába rakosgatták. Nekem nem uszim, van, de ugyanolyan kis méretű ebecske, és Ő képes lenne egy púpos tányérnyi pörköltet beburkolni 2 perc alatt.

Úgy gondolom, ha nem nagyon sovány, vagy nem kövér, akkor pont elegendő kaját vesz magához. Ha sovány, dokitól kérni kell étvágygerjesztőt, ha kövér, csökkenteni kell az adagot és többet kell mozgatni.

2009. okt. 8. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mondjuk nem mindegy högy törpe, közép vagy óriás uszkárról beszélünk...
2009. okt. 8. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 imike78 válasza:
Az előttem szólót kiegészíteném: a legkisebb toy uszkárral 4 méret van. Egyébként nekem egy közép apricot-om volt, az már tudott enni, tehát igaz, hogy a méret is, meg kutyája is válogatja. Általában rajta van a (normálisabb)kutyatápokon az adagolás -tól -ig megadva kutya súlya alapján, az uszkárt az alsó érték szerint érdemes táplálni.
2009. okt. 15. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!