Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudtok ilyen tenyésztőt mondani?

Tudtok ilyen tenyésztőt mondani?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Yorki kutyát szeretnék vele már jópár éve. Most úgy néz ki,hogy nyáron időm és pénzem is engedni fogja,hogy vegyek egy kiskutyát:)

Nézegettem a kiskutya.hu,expressz,aprod (tudom utóbbit ne nagyon nézegessem) de nem találom az igazit. Ezért arra lennék kíváncsi,hogy tudnátok-e megbízható,jó yorki tenyésztőt ajánlani akivel felvehetném a kapcsolatot?


Rászánom a pénzt,bár a legjobb ha ilyen 60-80ezerért tudnék venni,de ha kell akkor gyűjtök még.

Ha számít akkor kan kutyust szeretnék. Csongrád megyében lakok, utazás nem akadály,bár Győrbe és távolabbi helyekre már kissé macerásabb lenne,de megoldható.


Júniusban még lesz pár vizsgám (16 éves vagyok),így június végén,július elején tudnám elhozni és onnantól csak vele tudnék foglalkozni.



2013. jún. 6. 12:56
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Akkor amit még tudok ajánlani, az az Alézi yorkie kennel. A FB-n fent van, úgy vettem észre, ma már inkább ott kommunikál (mint nagyon sokan). Ő volt a másik kennel, akit nekünk ajánlottak.


[link]

2013. jún. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen:)

Igazából nem lenne fontos,hogy törzkönyves legyen,csak,hogy egészséges legyen,tehát ebből következik,hogy törzskönyvest kell venni:)

2013. jún. 6. 22:51
 13/17 anonim ***** válasza:
A törzskönyv ha jól emlékszem mindössze 5.500,- ft chippel együtt. Nem ettől lesz egy kutya "drága".
2013. jún. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Mondtam én ilyet?:)
2013. jún. 6. 23:00
 15/17 anonim ***** válasza:
Strázsavári? 1-2 kutyust ismerek, akik tőle vannak, és nekem nagyon tetszenek azok a kutyusok. Nem olyan kis cingárak, hanem igazi masszív terrierek:) nézd meg a honlapjukat.
2013. jún. 7. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
2013. jún. 7. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Ez a Strázsavári kennel szimpatikusnak tűnik eddig:) Mindjárt utána is nézek.
2013. jún. 7. 09:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!