Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szisztok. Hamarosan lesz egy...

Lory86 kérdése:

Szisztok. Hamarosan lesz egy staffordom.8 honapos koraig adnek neki Brit Care Pyppy All breed Lamb&Rice szaraztapot. Utna meg szinten Brit Care Adult Medium Breed Lamb&Rice-ot. JO ez igy?

Figyelt kérdés
Mi a velemeny errol a taprol? Es meg valami,hogy picit sporolni tudjak a kajan hetente 3x kapna hazikoszoto.Fot rizs majjal+murokkal osszefozve....ezen a napokon nem kapna szaraztapot.Jo lenne ez igy neki?Meg a tobbi napokon kapna 250gram saraztapot Brit Care.igy egy 12kg tap eleg lenne 2honapra.

#Brit Care #staffor
2013. jún. 6. 16:09
 1/8 anonim ***** válasza:
12kg kb 1-1,5 hónapra elég ha azt akarod hogy rendesen nézzen ki.
2013. jún. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 compactegon ***** válasza:
220-280g körül javallott jobb minőségű tápokból ekkora kutyának adni naponta. de úgyis rajta van a tápos zacsin az útmutató. szerintem ez így rendben van. miénk is kap főtt kaját, ha a "maminál" vagyunk. ilyenkor arányosan kevesebbet kap, vagy egyáltalán nem :)
2013. jún. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

8 hónapos koráig nem szükséges puppy-t adni neki.

3-4 hónapos kora után lehet junior tápra váltani,de azt másfél éves koráig kell hogy kapja.Másfél éves kora felett lehet váltani adultra.

Ja,és medium helyett én inkább large mérettel etetnék.Illetve etetem is a saját kutyám.


A főzős kaját szerintem ilyen jó táp mellett,csak fél éves kora után adagold neki.

Ja,zöldkagyló kivonatot adhatsz neki pluszban,hogy szépen erősítse és védje a porcokat/ízületeket.

2013. jún. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A Brit Premium tapokrol velemeny??Puppy,Junior,Large breed
2013. jún. 6. 17:58
 5/8 anonim ***** válasza:
Nagyon jó tápok.A brit és a brit care is.
2013. jún. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Brit Peremiummal és Care táppal is etetek etettem, nagy testű kutyát szerintem nagyon jók csak ajánlani tudom őket. Ne a mediumot hanem a largeot ad neki már csak azért is mert abban van izületvédő, azonkívűl is kaphat zöldkagylót. Házi koszt is mehet szerintem is, de jó lenne ha azt külön főznétek neki lehetöleg fűszer mentesen. Mondjuk saját tapasztalatom alapján azzal nem lehet spórolni ha jó alapanyagokat használsz, nem kerűl kevesebbe mint a táp.
2013. jún. 7. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekünk nem jött be. Mi a Pro Plan-ra váltottunk.
2013. jún. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nézd, mi Hillset adtunk neki először és nem hittem, hogy ezt fogom mondani de az ACANA még jobb!

Én vagy Hillset vagy Acanát adnék neki, ez fix!

Úgy írom ezt, hogy a párom Mo.legnagyobb Állatgyógyászati cégénél dolgozik és az országban kb. 30 állatorvos ajánlotta a Hillset meg az Acanát! :D Sok sikert na meg kitartást a kutyushoz, nekünk is van egy 3 hónapos ;)

2013. szept. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!