Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy 5hónapos staffordom,...

Van egy 5hónapos staffordom, azt szeretném ha ugatna ha jön valaki és nem mászna rá senkire. Valaki valami ötlet? Csibészelés jó lenne neki erre?

Figyelt kérdés
2013. máj. 3. 19:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
63%
5 hónapos ! Kölyök ! Ugyan mit vársz el tőle? A kölyökkutyák még ember centrikusak. Van egy kutyád, és fogalmad nincs a fejlődésének menetéről, ami minden kutyánál szinte teljesen egyforma.
2013. máj. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
72%
A legjobb egy hozzáértő gazda lenne neki.
2013. máj. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
A staffi nem házőrző, sosem volt az és sosem lesz! Ha házőrzőt akartál, akkor miért olyan kutyát választottál, aki ennyire ember centrikus? Nem néztél minimálisan sem utána a fajtának?
2013. máj. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ez kb olyan mintha egy 8 éves gyerektől várnád el hogy riassza el a betöröket. Ráadásúl a staffik nagyon embercentrikusak. Csibészetetni meg úgy tudom 10 hónap felett szoktak.
2013. máj. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Az ŐV is csak akkor használhatna ilyen helyzetben, ha a betörő védőkarral, klappéval megy be a telekre. :)
2013. máj. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
kaptam a kutyát. már sok mindent meg tanítottam neki de sok más kutya már 5hónaposan a nadrágot tépi lefele az emberről :D csak kérdeztem mert ez az első kutyám és szeretem is nagyon :)
2013. máj. 3. 21:00
 7/15 anonim ***** válasza:
57%

és az miért jó,ha 5 hónaposan letépi a gatyát valakiről???

alapból miért kellene hagyni,hogy tépjen bármit is a kutya?

kortól és fajtától függetlenül...


Első kutyának meg igen erős egy staff,úgyhogy menjetek kutyasuliba szerintem...

2013. máj. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
87%
Keress egy nagyon jó kutyaiskolát és a kellő tanfolyamok vagy az oktatók beleegyezése után elkezdhetsz ÖV-re járni. Egyedül ne hergeld és vadítsd a kölyköt, azzal csak tönkre teszed.
2013. máj. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
64%
Normális idegrendszerű 5 hónapos kutya nem tépi senki nadrágját max játékból. Szerintem olvas utánna egy kicsit a falkavezérségnek, [link] pl itt. Ha lehtőséged van akkor pedig menjetek kutyasuliba ahol sok hasznos tanácsot kaphatsz.
2013. máj. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
jolvan köszönöm
2013. máj. 3. 21:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!