Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Laekenois és holland juhászkut...

Laekenois és holland juhászkutya jelenleg van Magyarországon? Esetleg tenyésztik őket valahol az országban?

Figyelt kérdés
2013. jún. 6. 21:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, hogy holland juhász nincs.
2013. jún. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Rosszul tudod, van Mo-n holland juhasz, veletlenul ismerosomnek van egy. Viszont nem tenyeszto.
2013. jún. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Laekenois kicsit délebbre van: az belga juhászkutya.

Kennelekkel kapcsolatban érdeklődj náluk: [link]

2013. jún. 6. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Van holland én többet is ismerek, tenyészteni nem tenyésztik, talán mintha úgy hallottam volna, hogy majd 1x lesz egy alom, de valahogy ez mindig húzódik, viszont ha jól tudom Szlovákiában van egy srác akinél szokott lenni alom és egész jó (viszonyítás kérdése) kiskutyái vannak.
2013. jún. 7. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Természetesen tudom, hogy a laekenois belga. De mindegyiket csak képről ismerem, még egyik fajtát se láttam élőben, pedig kíváncsi lennék rájuk.

2013. jún. 7. 15:25
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor elmehetnél egy kiállításra, mert ott valószínűleg többet is meg tudnál csodálni testközelből!
2013. jún. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!