Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vizslát meg lehet tanítani...

Vizslát meg lehet tanítani arra, hogy ne legyen ilyen barátságos az idegenekkel?

Figyelt kérdés

Az a gond, hogyha akárki jön egy idegen vagy ismerősök ő már a kapunál is ugrál ès ha bejön az udvarba is 1-2 ismerős azok körül is csak ugrál....tudom, hogy ez fajtajellem de valahogy nem lehet rá megtanítani, hogy ne örüljön az idegeneknek?...hanem pl. ugassa meg őket? (mert csak a macskákat ugatja...)

Normális válaszokat, Köszönöm!



2013. jún. 7. 18:13
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Nem, nem lehet megtanítani, maximum arra, hogy nem ugrálhat, de a vizsla mindig is barátságos lesz. Mondjuk anyuéké jelez, ha jön idegen, de ha bejönne, akkor halálra nyalná. Szerintem egy vizslánál ez a normális.
2013. jún. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
4%
valamikor kezdjél vele, hogy legyen mérges rád, talán így másokkal sem lesz barátságos annyira (szerintem)
2013. jún. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem érheted el nála hogy ne legyen barátságos mert az ilyen kutyák mindegyik barátságog. A szomszédomnak van ilyen kutyája és mindig kiengedi az utcára nem bánt senkit és barátságos mindenkivel
2013. jún. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"tudom, hogy ez fajtajellem"


Kérdésben a válasz......

2013. jún. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
második: nyilván mindenkinek az a célja, hogy a saját kutyája utálja őt...
2013. jún. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!