Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a jó abba ha valaki sok...

Mi a jó abba ha valaki sok kutyát tart? Minimum 2nél több kutyája van valakinek pl.4. abba mi a jó?

Figyelt kérdés
2013. jún. 7. 21:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
73%
Én el sem tudom képzelni, hogy egyszerre több kutyám legyen. Úgy érzem nem tudnék megfelelően foglalkozni, hiszen ez az egy is annyira kitölti az időmet. Annyit kell vele foglalkozni, tanítani, játszani... Kevesebb időm lenne rá, és ez rossz lenne neki. Mondjuk ő amúgy is egyedüli kutya szeret lenni, nem is játszik másokkal. Ha nem ilyen lenne, lehet, hogy el tudnám képzelni.
2013. jún. 8. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nekem 3 van. Én így érzem jól magam. Amikor belejöttem az elsővel, olyan természetes volt, hogy jön a második, meg a harmadik és így tovább. Nem is érzem jól magam ha nincs velem mindegyik kutyám a sétakor, az állatorvosnál vagy egy fotón. Ha lehetne többet is tartanék, de csak annyit amennyivel egyedül szoros kapcsolatot lehet kialakítani. Sportolni is szeretnék majd, és ha csak egy kutyám lenne mindig egyszerre, akkor sokkal lassabban érnék el egy komolyabb szintre.
2013. jún. 8. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

nekünk vannak tanyasi rokonaink és ők tartanak sok kutyát, de ott az az ok, hogy mindegyik kutyának más a dolga :) tehát az egyik segít az állatokat hajtani, a másik véd, a harmadik jelez.. stb :) ráadásul ott elég sokszor előfordulnak lopások, ezért szükség van a megfélemlítésre is.

de pl előfordul, hogy egy állatorvosnak vagy állatvédőnek nagyon sok állata van, gondolom sokszor azért mert örökbe fogadja, nincs szíve menhelyre vinni.

2013. jún. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nekem 2 állandóm, és egy ideiglenesem van, remélem, így is ér:)


Nem tervezett 'gyerek' volt egyik sem, hanem utcai szerelem. Akkoriban nem is volt olyan az életvitelem, hogy legyen időm, de egyszerűen megváltoztattam. Hétvégente bulizás helyett kutyasuliba járok, külföld helyett pedig itthon maradtam.


Számomra a sokszínűségük, a különböző jellemük a csodálatos, hogy minddel mást lehet csinálni. A huskym el tud kísérni bringa mellett futva anyuékhoz 15 km-re, úgy hogy közben nem állunk meg, és végig lohol, majd negyed óra múlva jön kuncsorogni, hogy mikor megyünk sétálni:D A kis keverékem egy munkamániás majom, igazi stréber, imád nekem megfelelni, labdázni, dolgozni, és nagyon gyengéd és barátságos gyerekekhez és idegenekhez. Az ideiglenesezés pedig azért szuper, mert mindig más természetű kutyákat ismerhetek meg, és mivel egyszer szeretnék kutyakiképző lenni, így nem árt a tapasztalat:)

Én nem tudnám elképzelni, hogy egy kutyám legyen, annyira jó ez a falka-érzés, ezt egy kutya nem tudja megadni.


Az állandóimmal aktívan sulizunk, tanulunk, az ideiglenesemmel csak így hobbiszinten alapdolgokat, de minden kutyám igényei ki vannak elégítve. Tervezek még egy állandó kutyát: egy orosz fekete terriert (hacsak bele nem szeretek egy menhelyibe addig), és az ideiglenesezést is tovább szeretném folytatni.

2013. jún. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!