Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyánk 3 hónapos 11kg és...

A kutyánk 3 hónapos 11kg és kaukázusi, ez a súly jó?

Figyelt kérdés

2013. jún. 8. 14:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nagytestűnél az átlag ilyen korban , ahány hetes, annyi kiló. Kanok lehetnek kissé többek, szukák kevesebbek. De ez , hangsúlyozom, átlag érték.
2013. jún. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Szerintem nem, nekem nagyon kicsinek tűnik.

Én Német Juhászt tenyésztek, és ők ekkor már ennél nagyobbak, pedig a kaukázusi sokkal nagyobb testű.

2013. jún. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Fura nj-ket tenyésztesz te...
2013. jún. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Pedig sokat kap enni de nagyon agódom az állat orvos tegnap volt ő nem észlet semit de valami baj lehet..
2013. jún. 18. 10:59
 5/14 anonim ***** válasza:
Ha az állatorvos nem észlelt semmit, akkor te mire alapozod, hogy baj lehet. A "sokat kap enni" pedig nem növeszti a kutyát, hanem hízómalacot csinál belőle. Az sem mindegy, mi az az étel, amiből szerinted sokat kap.
2013. jún. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
konzerves kaja
2013. jún. 19. 08:41
 7/14 A kérdező kommentje:

javitom:

konzerves eledel

2013. jún. 19. 08:43
 8/14 anonim ***** válasza:
Szerintem aggodalomra semmi ok. A nagymamám kutyája is kb. ennyi volt 3 hónaposan. Szerintem megnyugodhatsz! :)
2013. jún. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
köszi a komenteket:)
2013. jún. 21. 11:27
 10/14 anonim ***** válasza:

abszolút nem, még a pitem is többet nyomott ennyi idős korában ennél.


két dolog lehetséges:


1: szapitól van a kutya és sajna nem fajta tiszta


2: a konzerv kaja egy nagy kalap kaki. számolj csak egy kicsit utánna. az egész konzerv tartalma 80% víz, tehát a maradék 20% kaja a kutyának. és itt még bele se számolom hogy esetleg még a 20% is silány minőség lehet. szóval a kutyádat ennyivel eteted. igaz ahhoz már rég kellett volna lássátok hogy le van fogyva, a csontok kiállnak stb stb.

oké hogy nagy szőr meg minden de egy kutyájával törődő gazdi már rég észrevenné ha le van fogyva a kutyája.


a tenyésztő mit szól hozzá hogy kritikán aluli a kutya tömege?

2013. jún. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!