Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csak szerintem no tul gyorsan...

Csak szerintem no tul gyorsan a kutyam?

Figyelt kérdés
Van egy 4 honapos golden retriever szukam, kovernek nem mondhato, de nagyon gyorsan no. Tegnap mertem meg, a marmagassaga kb 44-45cm korul van es 18kg. Nem tul sok ez ahhoz kepest, hogy csak 4 honapos?
2013. jún. 8. 14:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Nagyobb testű kutyáknál kb 6 hónapos korukig igaz az h ahány hetes annyi kiló - szóval ez alapján nem. Ráadásul az első időkben nyúlnak és utána belassulnak.
2013. jún. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Teljesen normális.
2013. jún. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Koszi a megnyugtatast, csak tegnap talalkoztunk egy 2 eves golden retrievel, teny h joval "masszivabb" volt az enyemnel, de furcsanak tunt h csak max 10 centivel volt nagyobb. Ha minosegi tapot kap (Eukanuba), akk meg kell adjak valamit neki a csontokra, mert tenleg nagyon gyorsan no es nem szeretnem ha kesobb gondok lennenek a csontjaival vagy az izuleteivel.
2013. jún. 8. 19:27
 4/5 mokkagyerek.blogspot ***** válasza:

Zöldkagylós ízületvédő étrendkiegészítő:)

Nálunk ezt kapja, mert hirtelen nyúlt meg s nagyon ugrálós.

2013. jún. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tudsz róla fényképet mutatni? (www.kepfeltoltes.hu)
2013. jún. 9. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!