Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Border Collie, fiút vagy...

Border Collie, fiút vagy lányt? Miért?

Figyelt kérdés
Szeretnék majd a közeljövőben egy kölyköt de nem tudom számít-e a neme.Agility-t és freesbe-t szeretnék sportolni vele :)

2013. jún. 8. 16:02
 1/6 anonim ***** válasza:
A sportban mindkét nemű kutya ugyanolyan ügyes és könnyen tanitható.De én inkább a nőstényt ajánlom,mert barátságosabb.Nekem is border collie nőstényem van
2013. jún. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Okés!Köszi :) Én én is lányra gondoltam
2013. jún. 8. 20:53
 3/6 anonim ***** válasza:
A sport szemponjabol szinte lenyegtelen a neme. A kan kutyak valamivel makacsabbak ugy hiszem. A nostenyek talan konnyebben kezelhetok. En vilag eletemben nosteny kutyat akartam, erre megis egy kan lett a valasztottam :)Es Dogdancingben nagyon ugyes :)
2013. jún. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! :D
2013. jún. 9. 13:58
 5/6 anonim ***** válasza:

a te személyiségeden, habitusodon is múlik, amelyiket érzed.

nekem úgy tűnik, hogy szukákkal eredményesebben versenyeznek, de ez sem feltétlenül igaz.

de halgass az ösztöneidre, én el sem tudnék képzelni magam mellé egy szukát... majd egyszer, talán, mindenesetre a második is kan lesz, ha minden igaz :)

2013. jún. 9. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az agility szempontjából talán mindegy, azon kell elgondolkozni, hogy a szuka (lány) kutya tüzel, ezért figyelni kell rá , vagy mihamarabb ivartalanítani . A kan (fiú) kutyáknál a dominálás azaz agresszív viselkedés idegen kanokkal van, és ha a szukák tüzelnek a kerítés mérete szinte nem akadály .. De mivel ivartalanított kutyákkal nem lehet versenyezni sokszor ezért a több figyelem és kezelhetőség miatt a lány kutyák alkalmasabbak.:) (megjegyzem nekem fiú kutyám van és figyel rám,de ha jön egy kutya az agya elszáll. Most ivartalanítattuk.)
2013. aug. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!