Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Volt már valakinek a chippel...

Volt már valakinek a chippel olyan baja, hogy elvándorolt és gondot okozott?

Figyelt kérdés

Kistestű keverékem van és az olcsóbbik chipet kapta. Mondták, hogy elvándorolhat, de azt nem, hogy ennek milyen következményei lehetnek. Nemrég olvastam, hogy ha a szíve felé vagy ízülethez vándorol, akkor baj lehet belőle. Hát, az enyémnek már a vállánál tart... :-(

A kérdésem tehát az, hogy volt-e már valakinek emiatt problémája, ha igen, mi volt a megoldás?



2013. jún. 9. 11:36
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Megnézetem.
2013. jún. 10. 20:04
 12/18 sippara ***** válasza:
...és cserébe ha a kutyád/macskád megszökik/ellopják/eltűnik, az első állatorvosi vizsgálatnál (amire előbb vagy utóbb, de sor kerül) kiderül, hogy a tiéd, és vissza is kapod. Most akkor mi is a probléma? Az a 3500 forint? Hagyjuk már. Vagy eleve nem is akarod megtalálni a kutyát? Az a helyzet, hogy egy felelős állattartó számára a chipnek - az esetleges (és egyébként viszonylag ritka) vándorláson kívül - SEMMILYEN hátulütője nincs.
2013. jún. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

"a chipnek - az esetleges (és egyébként viszonylag ritka) vándorláson kívül - SEMMILYEN hátulütője nincs."


Így igaz. De ez a topic most pont a vándorlásról szól. Kérdező, majd írd meg, mi történt, remélem, semmi baja nem lesz a kutyusodnak.

2013. jún. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Na voltunk dokinál. Biztos rossz napja volt a dokinak, mert meg se akarta tapogatni. Azt mondta figyeljem és ha baj lenne, akkor ő majd utánanéz, hogy ilyenkor el lehet-e távolítani a chipet.

Nem tudom, mit kell annyit szarozni, kivágják, kikapják, raknak bele másikat - kész. Vagy a papírmunkától félnek?!

2013. jún. 15. 16:54
 15/18 anonim ***** válasza:
Hát, ha már baj lesz, akkor lehet, hogy már késő lesz. Másik dokihoz nem tudod elvinni? Még mindig ugyanott van a chip a vállánál?
2013. jún. 17. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Ott van még mindig. Azt mondja nagyon ritka, hogy problémát okoz. Egyelőre kivárok. Ha kicsit is fájlalja a lábát, újra elviszem.
2013. jún. 17. 21:40
 17/18 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ott marad, nem vándorol tovább, és nem lesz semmi baj.
2013. jún. 18. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
egy felelős állattartótól csak valami extrém esetben szökhet el a kutyája (bocsi, hogy nem a kérdésre válaszoltam)
2013. jún. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!