Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A féreghajtó paszta jobb,...

A féreghajtó paszta jobb, mint a tabletta?

Figyelt kérdés
Tegnap szerettem volna az állatorvosunktól féreghajtó tablettát venni,de ő azt mondta,hogy beadja neki ő,ha már úgyis elhoztam a kutyát.Egy fecskendővel adta be a szájába,tehát nem tablettát.Ezzel nincs is semmi gond,de 2000ft-omba került az 5kg-s kutyámnak.A kérdésem az lenne,hogy ez a paszta mivel tud többet?Mivel a tabletta,amit eddig a patikában vettem 300-400ft.ba került és nagyon nem mindegy.Előre is köszönöm.:)
2013. jún. 9. 18:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Az orvosodat kellett volna megkérdezni, egyáltalán mit adott be a kutyának?Amúgy meg az oltásiba is be kell, hogy legyen írva.
2013. jún. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem tud többet csak könnyebben adagolható!
2013. jún. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Előző voltam a mi dokink is pasztázva féreghajtja a kutyánkat csak ő nem kér érte pénzt
2013. jún. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Be van írva,Flubenol KH paszta a neve.Akkor ezek szerint le lettem húzva?
2013. jún. 9. 21:46
 5/7 anonim ***** válasza:

Kb igen. A pasztát és a szirupot pár hetes kölyköknél szokták alkalmazni, mert könnyebb nekik beadni, mint lenyomkodni a tablettát a torkukon. 6hetes kortól viszont már nyugodtan mehet a tabletta (persze, ha akkor is ilyen 1-2kg körüli kutyáról van szó akkor egyszerűbb talán a a paszta). De 5kg-s kutyának kortól függetlenül nyugodtan mehet a tabletta.

Semmivel nem tud többet, csak az alapára is sokkal drágább. Szépen le lettél húzva. Vásárolj be egy adaggal a patikában és add neki nyugodtan azt legközelebb vagy menj az állatorvoshoz kutya nélkül és úgy kérj tőle tablettát.

2013. jún. 10. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én egy egész tubussal vettem a Flubenolt 1200 Ft-ért.
2013. jún. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.:)
2013. jún. 10. 14:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!