Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Másfél éve barátok vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másfél éve barátok vagyunk egy lánnyal, de emellett sokszor flörtölünk. Most úgy érzem, hogy lehetne több is köztünk, de bonyolult a helyzet, adtok talácsot? 24/F

Figyelt kérdés

Az ismeretségünk elején ő (19/L) próbálkozott nálam, nekem sem volt közömbös, mert nagyon egy hullámhosszon voltunk, de akkor komoly kapcsolatom volt, így finoman elutasítottam és barátok lettünk. Neki is lett más barátja, én is éltem az életem, de ha találkoztunk, mindig ott volt az a különös szikra közöttünk és ezt nem is nagyon titkoltuk, bár nem történt semmi. A több éves kapcsolatom véget ért, ezután ő szerelmet vallott nekem, pontosabban azt mondta, hogy az elejétől fogva szeret és kellek neki. Én összezavarodtam és csak annyit mondtam, hogy amíg van barátja, addig nem lehet semmi. Ettől függetlenül nagyon elkezdtük húzni egymást és beleszerettem. Szakított a sráccal és aznap, amikor ezt elmondta nekem, egy szokásos laza estének indult egy bárban (nem ittunk sokat), de egyszer csak a nyakamba ugrott és megcsókolt. Nagyon boldog voltam, végigcsókolóztuk az estét és arról beszéltünk, milyen lesz együtt, illetve megmondtam, hogy már régóta éreztem valamit. (Mielőtt jönnének a trollok, leírom, hogy megbeszéltük azt is, hogy az elején 1-2 hónapig nincs szex.) Hazakísértem, csókkal váltunk el.


Másnap viszont olyan volt velem, mintha semmi sem történt volna, ráadásul a munkám miatt el kellett utaznom a hétköznapokra, ő pedig suliba ment. Beszéltünk telefonon, de csak mint barátok, kivételesen nem vette a lapot sem, ha flörtölni próbáltam. Pár nappal később pedig összejött egy másik sráccal. Ez nagyjából két hete volt. Azóta találkoztunk párszor és bár én inkább nem közeledek felé, ő ugyanúgy megtalál néhány kósza érintéssel, bújással és még mindig feltűnően kedvesebb hozzám, mint másokhoz és máshogy is néz rám. Az új barátjáról mesél a közös barátainknak előttem is, én meg már nem tudok rajta kiigazodni. Szarul esik, de együtt olyan jól érezzük magunkat, hogy félre tudom ezt tenni és sokat nevetünk, tehát ebből a szempontból minden olyan, mint előtte, csak én zakkanok meg belül.


Olyan érzés, mintha talonba tett volna. Kérjek tőle magyarázatot? Valljak szerelmet térden állva? Hagyjam a francba? Vagy kérjem meg, hogy legyünk szigorúan csak barátok? Ha mondtok pár véleményt, esetleg adtok konkrét tanácsot, ötletet, azt nagyon köszönöm!


2012. nov. 5. 05:22
 1/5 anonim ***** válasza:
A megérzésed jó. Használd ki aztán dobd el. Minden nő ezt érdemli. Kivétel nélkül ribancok.
2012. nov. 5. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Úgy van. Okos ötlet! Vallj szerelmet térden álva, hátha kiröhög a környezeted. Hány évesek vagytok?

Te munka, õ suli????

Egy "iszkolász kicilány" miatt tedd röhelyessé magad, s úgy leszel a féfi nem szégyene... pfffff

2012. nov. 5. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Sajnos velem is hasonló történt. Aztán úgy voltam vele, hogy inkább hagyom. Majd mikor észrevette, hogy nem foglalkozom vele elkezdtem érdekelni.
2012. nov. 5. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Eloszor is szerintem hatarozottabbnak kellene lenned, mert a nok azert meg mindig azt szeretik, nem pedig az ovatoskodo, finomkodo palikat, hidd el! ;)

Egyebkent meg nyilvanvaloan odaig van erted, meg vissza, kulonben nem dobta volna ki a pasijat miattad. Aztan azon az esten, amikor csokoloztatok, gondolom tobbre szamitott, arra, hogy TE kezdemenyezz! Nem feltetlenul a szexre gondolok, bar ahogy leirod eleg heves vermersekletu a csaj, szoval nem kizart, hogy annak ellenere, hogy te megmondtad neki, hogy 2 honapig no sex, o megis ugy gondolta, hogy hatha letepered vegre, hiszen miota huzzatok mar egymast! Ez nem kovetkezett be. Hidd el, mi nok is ugyanugy kivanjuk a szexet, mint a pasik, sot... Neha ugy erzem, hogy sokkal jobban! :D

Csalodott benned, hogy akkor este nem volt semmi tobb es ugy gondolta, hogy biztosan nem is vonzodsz hozza, nem is izgat fel, vagy egyaltalan nem is erdekel teged. Hiszen, gondolj bele, mit kapott eddig toled? Eloszor visszautasitottad, mondvan, hogy kapcsolatban vagy. OK. Kivarta, amig szetment a kapcsolatod, majd arra vart, hogy majd rohansz hozza, es megkered hogyja ott a pasijat, ez se tortent meg, ujbol visszautasitottad. De o megis otthagyta miattad a pasijat, a nyakadba ugrott, lesmarolt, magyarul talcan kinalta fel magat neked, de te kezenfogva hazavezetted es puszikaval otthagytad, mint egy ovodast. :S Szerintem most ugy gondolja, hogy probara tesz, ha most sem vagy kepes megkuzdeni erte, akkor ennyi volt.

Szoval, hidd el, hogy meg akar teged, jobban, mint barmit, ez csak taktika, istenem, hogy ti pasik menniyre nem tudtok a sorok moge latni!!! :D

Remelem segitettem! :P

23 L

2012. nov. 5. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

szia.

előttem lévőnek igaza van, annyit tennék hozzá, ha biztos akarsz lenni a dolgodba, de ha egy buliba/ kocsmába szoktatok találkozni és a barátjával van tedd féltékennyé, majd ha látszólag zavarja a dolog. Hívd ki és csókold meg!!!!

2012. nov. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!