Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akiknél az anyós sokszor...

Akiknél az anyós sokszor jobban tudja, a gyerek növekedésével jobb vagy rosszabb lett a helyzet?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy le kell szerelni, de nehéz. Rengetegszer elmondtam már neki, hogy úgy csinálom, ahogy én gondolom, és nem úgy, ahogy szerinte kellene. Persze vannak jó tanácsai is, azokat megfogadom, de ha valamit nem úgy csinálok, akkor a kedvenc mondása, hogy "majd meglátod". Akinél szintén mindent jobban tudó anyós volt, idővel jobb vagy rosszabb lett a helyzet? Egy éves a kislányom, és félek, hogy majd a hisztikorszakot is rám keni, hogy rosszul csináltam.
2013. febr. 4. 11:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem rosszabb lesz!én már azt is megkaptam anyósomtól hogy minek szültem!!!de én sem hagyom magam!ha kell elküldöm melegebb égtájakra!nekem ne dumáljon!!!
2013. febr. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem lesz semmi változás. Hiába mondtam én is, hogy ezt meg ezt nem ehet a gyerek, ha nem vagyok ott akkor úgyis adja neki.

Egyszer ő vigyázott a ksifiamra az akkor 9 hónapos lányomra. Pont mikor mentem értük, beléptem a konyhába, látom, hogy a lányomnak is tejbedarát ad, mert ugye a fiamnak azt csinált. Hát, hirtelen nem is tudtam mit mondjak. Mondtam neki, hogy ilyen formában nem ehet tejet még. De mivel nem voltam ott, adott neki.

2013. febr. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Párom mindig engem támogat, de ő akkor is jobban tudja, mert már felnevelt 3 gyereket! Ettől tudok a falnak menni. Ja, egyszer párom nélkülem vitte el anyóshoz, 5 percre nem figyelt oda, és szalonnát adott kenyérrel az akkor 8 hónapos lányomnak. Persze csak 2 héttel később merte bevallani. ez a legrosszabb benne, hogy ő is tudja, hogy engem kiakaszt, hogy én nem engedtem meg, de mégis csinálja!
2013. febr. 4. 12:18
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Igaz nekem sajnos már nincs anyósom, de ha ilyet csinálna, és nagyon nem akarna érteni a szóból, akkor beszélnék a férjemmel, hogy ne haragudjon meg, de egy ideig nem akarod látni se az anyját, mert túllép minden határon! Egy jó ideig se a telefont nem venném fel, se az ajtót nem nyitnám ki... aztán csak rájön, hogy mit vétett...
2013. febr. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk azért lett jobb, mert az elején (2-3 hónapos lehetett a fiam) lerendeztem anyuval és anyóssal is a dolgokat. Elmondtam,hogy tanácsot adhat, majd eldöntöm,hogy mit fogadok meg belőle, de a gyereket úgy neveljük a férjemmel, ahogy mi szeretnénk. Lehet,hogy felneveltek két-két gyereket, de az nem az én fiam volt. Minden gyerek más, más volt a férjem, más voltam én is stb.

Egy párszor volt vita, de azóta mindent megkérdeznek, hogy mit adhatnak pl. enni vagy inni neki! Ha valamire azt mondom,hogy nem, akkor tiszteletben tartják!

2013. febr. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát rosszabb lesz sajnos, úgyhogy én igyekszem egyre kevesebbet találkozni anyóssal. Két éves a kisfiúnk, a dackorszak természetes velejáróit is a mi hibánknak rója fel.... Mi lesz később?:):) Kedvem lenne megmondani neki, hogy ő mit nem tudott megtanítani a saját gyerekeinek...
2013. febr. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!