Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit szóltok ehez?

Mit szóltok ehez?

Figyelt kérdés

Van egy család, akiknek van egy tacskója. A házban szokták tartani.

A konyhájukban szőnyeg van leterítve, és a kutya mindig oda végzi a dolgát. Reggelre egy kucap kaki van a konyha közepén, a pisit pedig a szőnyeg egyik sarkára intézi, ahol nap mint nap járkálnak a ház lakói.

A szőnyeget nemszokták takarítani, felszedik a kakit, és annyi.


A szőnyegen papucsban ,de van hogy mezítláb járkálnak.

A kutyát nem akarják kitenni az udvarra, jó nekik így, ahogy van.

Mit szóltok ehez? Szerintetek jó ez így, hogy ott mászkálnak ahol a kutya intézi a dolgát? Tudom, hogy felszedik, de a szőnyegen csak marad valamennyi. Pláne a pisi, azzal meg nemkezdenek semmit.


2013. jún. 10. 16:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Figy, ha nekik megfelel...Izlés dolga...
2013. jún. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

ez már nekem is sok, pedog nem vagyok tisztaságmániás, nincs sok ingerenciám porszívózni meg felmosni minden egyes alkalommal, ha mondjuk saras volt a kutya vagy vedlik...

de ez azért már veszélyes. vagy megnevelni kell a kutyit (nem tudom mennyi idős... kicsi még, azért nem szobatiszta? vagy nem viszik sétálni, mi lehet a gond?), vagy legalább takarítani... ahol érzi a szagot, oda fog csinálni.

amíg az én kutyám nem volt szobatiszta, felszedtük a szőnyeget (sőt, még utána is jóval, hogy ne legyen baj, pedig hamar az lett), és minden egyes alkalommal a lehető leggyorsabban feltakarítottuk, lehetőleg domestossal vagy valami... meg citromós fertőtlenítő cuccokkal, hogy elvegye a szagot.

2013. jún. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Minden esetre nem szertnék nálluk vendégeskedni:-)

De ha nekik jó egészségükre.

2013. jún. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem kiskutya, már vagy 5-6 éve náluk van. :)
2013. jún. 10. 16:23
 5/9 anonim ***** válasza:
Tök jó, ma már nem is kell ennem, azt hiszem.
2013. jún. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
háááát, nekem ez már nagyon gáz. fujj.
2013. jún. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát ez gusztustalan. Én sem vagyok tisztaságmániás, nálunk is minden állat oda megy a házban, ahova épp kedve szottyan, de ennek az együttélésnek is meg vannak a maga szabályai. Nálunk elő nem fordulhat, hogy bármelyik házi kedvenc a házban végezze el a dolgát, az meg hogy egy család takarítás nélkül lényegében a piszkukban mászkáljon, egyenesen undorító. Nem tudom, kit sajnáljak jobban, a kutyát, hogy ilyen gazdái vannak, vagy a gazdákat. Az ilyenek vannak a legjobban meglepődve, ha egyszercsak kitör a családban valami fertőzés... Az eszem megáll.
2013. jún. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Szilvi & Argos ***** válasza:

Csak a kutyát sajnálom, mert ez tuti nem egészséges számára, már pszichésen sem!

Egyébként undorító és fel nem tudom fogni...

De a gazdik dolga

2013. jún. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha oda végzi a dolgát és nem takarítják egyértelmű, hogy oda jár a kutya, ezen nem lepődök meg, azon viszont, hogy nem takarítják, azon már igen, az gusztustalan. El sem merem képzelni milyen szag van odabent.
2013. jún. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!