Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám szó szerint evett a...

Pinky1981 kérdése:

A kutyám szó szerint evett a fakanálból, szétrágta és megevett egy darabot. Nem lesz baja?

Figyelt kérdés
2009. okt. 9. 16:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Az én kutyám, az ágyam szélét rágta, és jó nagy darabokat megevett belőle . (azóta leragasztottam). Vagy ki fogja hányni, vagy szorulása lesz. Mert nem nagyon fogja tudni megemészteni.
2009. okt. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Az semmi! nekünk a kutyánk megette a dohányzóasztal egyik sarkát, a tizenegy hónapos lányom meg a másikat. Jött neki a foga. Rágtak nagy egyetértésben. A lány már a babkocsi kapaszkodóját is megette részben. Szerintem, ha ő bírja, akkor a kutyával se lesz nagy baj!
2009. okt. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát amikor az én kutyám megevett egy teljes müanyag virágcserepet amit lefujt a szél.
2009. okt. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
:)))
2009. okt. 9. 16:55
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz baja, ne aggódj. Az én kutyám a külföldről rendelt fenyőmet ette meg a kertből, úgy, hogy maga a fenyő érintése is mérgező az ember számára. Mire hazaértem a munkából már csak a törzse volt meg, ez meg feküdt nagy búbánatban. Persze rögtön orvos, de nem kellett neki gyógyszer, csak hashajtó. Túlélte a kis ördögfióka.
2009. okt. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Az enyém a fa padokat rágná előszeretettel ha hagynám neki. Egyszer nem figyeltem oda, 2 perc alatt lerágott belőle jó 10 centit. Bár ő nem akarja megenni, nagy részét kiköpködi de láthatóan lecsúszik pár falat.

Bajuk nem lesz tőle, megfelelő mennyiségű rost kell a helyes székletképződéshez amit a házikosztból szinte mindig de gyakran a tápokból is kispórolnak. Ezért esznek kedvenceink fűt-fát össze:)

2009. okt. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
48%
Dehogynem lehet baja... Egy nagyobb szálka megvághatja vagy átszúrhatja a beleit, a gyomrát a végbelét.... figyeld a székletét, hogy véres e, mert ha igen, akkor orvos!nagyon gyorsan! akár végzetes is lehet... még hogy "nem lesz baja ne aggódj" .....
2009. okt. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne nevettess már egy kutyáról beszélünk, a természetben is ezt csinálták az ősei és ezt csinálják a háziasított kutyák egytől egyig évszázadok óta. A "modern" kutyatartást se vigyük már túlzásba, bár a sajátodat úgy tartod ahogy akarod. Normál emésztésű kutyánál a híres szálkáid puha rostokra bomlanak már a gyomorban. Az egy dolog, hogy megemészteni nem tudja rendesen de nem szálkaként jut az egyébként tényleg érzékeny belekbe!
2009. okt. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ne a válaszra válaszolj, hanem a kérdérse, én betartom a szabályt, de most kivételt, teszek a kedvedért, nem tudom te mennyire vagy jártas a kutya emésztő rendszerének témájában, de az én kutyám elkezdte rágcsálni a kanapé fonott karfáját, és egy napra véreset szart. És életveszélyben volt, de mindegy. Mindenki maga dönti el, hogy mi számít helyzetnek és mi nem. Ha a kérdező nem aggódik, akkor ne aggódjon, de én nem a gyakori kérdéseken ütném el az időt, ha kételyeim vannak, hanem már rég felhívtam volna az orvost, hogy lehet ebből baj vagy nem...
2009. okt. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem lett baja a kutyámnak. Normális a széklete. :)
2009. okt. 12. 12:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!