Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet-e belém szerelmes egy...

Lehet-e belém szerelmes egy kutya?

Figyelt kérdés
Ugyanis azt vettem észre, hogy a szomszédom kutyája belémesett, folyton mikor meglát jön oda nyalogatni, és ezt a gazdája is észrevette meg az én kutyám is, jobban szeret mint a gazdáját, már nem merem levinni a kutyámat mert ő is kezd féltékeny lenni. Lehetséges ilyen?
2009. okt. 9. 18:33
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
Igen lehetséges,belém is nagyon sok kutya szerelmes a falunkban:)
2009. okt. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
87%

persze, hogy lehet- ne hidd azt, hogy ez valami különleges eset.

de azért nem árt idejében eldönteni, hogy a gyerekeket melyiktek fogja nevelni...

2009. okt. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Sok kutyánál van olyan hogy a gazdáján kívül más családtagot, barátot is nagyon szeret(akik felette állnak a falkában bár itt nem tudom te hogy vívtad ki). Az megint másik dolog, hogy ezt helytelen szerelemnem hívni. Bár érdekes, a kiszemelt ált. ellentétes nemű. Az én kutyám is volt már "szerelmes".
2009. okt. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
73%

emberi érzelemmel felruházni egy kutyát ?

szegény kutya nem biztos hogy így érez .

2009. okt. 21. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
48%
OFF. Inkább az emberek ruházzák fel túl sok jelentőséggel az érzelmeiket. A szerelem színtiszta kémia és a fajfenntartási ösztön keveréke.
2009. okt. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!