Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az nagy baj ha medencében...

Kutyagyerek kérdése:

Az nagy baj ha medencében úszott a 6hetes kutyám?

Figyelt kérdés
Van egy 6hetes amerikai staffordshire terrierem és itt volt az egyik barátom, míg elmentem a mosdóba mondtam neki hogy játszon vele mire viszsa jöttem a medencében úsztatta,apukám aztmondta hogy lehet holnap meghal, de utána takaróval megtörölgettem, aggódom érte lessz neki ettől baja?

2013. jún. 12. 17:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Miért is lenne baja?... Van kifejezetten kutyauszoda is, még Magyarországon is. Ha nem fulladt bele, nem lesz baja;) télen esetleg megfázhat, ha a jeges vízben úszik, vagy elsodorhatja egy sebes sodrású folyó, de a medencétől nem lesz baja, nyugi.
2013. jún. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm, 28fokos volt a víz meg volt benne klór az baj?
2013. jún. 12. 17:49
 3/11 klopusz ***** válasza:

Nem lesz semmi baja a blökinek, ha csak nem itta ki az összes klóros vizet a medencéből :-)


Azért viccen kívül: klóros fürdő után zuhanyozd azért le, nehogy lenyalakodja magáról a klórt.

2013. jún. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Az elég hogy ha csak megtörölgettem?
2013. jún. 12. 17:57
 5/11 anonim ***** válasza:
Semmi baja nem lesz, sőt. A kutyáknak nagyon jó az úszás mivel lefárasztja de nem terheli az izületeket. Úszás után langyos vízzal zuhany, megtörlöd alaposan és kész.
2013. jún. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Inkább az a baj, hogy 6 hetesen már nálad van.
2013. jún. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Elhoztam előbb mert már az annya nem engedte őket szoptatni és majdnem kinyirta őket szóval az ember előbb el adta őket.. de a kutyus felnyalta valószinüleg a klórt semmi életkedve sincs:( mit tegyek?
2013. jún. 12. 18:15
 8/11 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem csak elfáradt. Az úszás komoly fizikai munka, főleg egy hat hetes blökinek. De ha nagyon félsz, mutasd meg állatorvosnak.
2013. jún. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha még reggel is úgy látod,hogy nem olyan mint lenni szokott,mutasd meg a dokinak.
2013. jún. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Most hogy van?
2013. jún. 13. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!