Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A szuka kutyám melleiben...

A szuka kutyám melleiben csomókat, gombócokat találtam. Mit jelenthet ez, mitől van ez?

Figyelt kérdés

Betegség? Nem szívesen vinnénk orvoshoz, van más választás? Nagyon aggódom érte.

Öreg kutya, kb. 11 éves (sajna nem tudom pontosan), keverék, kis termetű, több kölyke is volt már. Talán álvemhesség? El volt zárva amikor tüzelt. Vagy vemhesség? Tanácstalan vagyok, segítsetek, fontos! :((



2013. jún. 13. 13:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha ennyire aggódsz, miért nem vagy képes elvinni orvoshoz? Ha valaki itt ír valami kreténséget, a te félszavas leírásod alapján annak hinni fogsz?
2013. jún. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ciszta, daganat... orvosnak mindenképp látnia kéne.
2013. jún. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet zsírcsomó, de jobb lenne ha látná doki az a biztos!
2013. jún. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Daganat is lehet akár,de ilyen idős korban elég sok mindenbe bele tud pusztulni,ha nem viszed orvoshoz.

Az meg,hogy többször voltak kölykei csak ront a helyzeten.Ivartalanítani kellett volna...De még most sem késő,hátha ezzel nyer pár évet.

2013. jún. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Valószínű emlődaganat és ez sok esetben rosszindulatú, vagyis ha nem távolítják el az egész emlősort, akkor rövid időn belül áttéteket képez és elpusztul a kutya. Vidd mihamarabb állatorvoshoz és vele beszéld meg a továbbiakat.
2013. jún. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Daganat.Mi az hogy nem szívesen vinnéd orvoshoz??Ha a gyerekedről lenne szó akkor is ezt írnád?Tudod a kutya felelősség, nemcsak annyi hogy adsz neki kaját meg simogatod...
2013. jún. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!