Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet hogy meg fog vakulni a...

Lehet hogy meg fog vakulni a kutyám!?

Figyelt kérdés

Pár napja vettem észre, hogy furcsán néz az egyik szemével, ma meg mintha már mindkét szemével baj lenne. Nyoma sincs régi önmagának: eddig pajkos volt, kedves, játszadozó, sokat szaladgált, ugrált... mint egy normális kutya. Olyan 3 éves forma, szóval még öregnek sem lehet mondani...

Nagyon aggaszt, úgy félek hogy baja lett. Orvoshoz nem tudom hogy el tudom e vinni, mert amint más közelíti (rajtam kívül) azt megharapja (ez mindig is így volt, nem engedett senkit közel magához aki nem a családunk tagja), szóval félő még meg se tudnák vizsgálni:( Lehetséges hogy tényleg romlik a látása? Most ha fel is néz, alig van nyitva a szeme. Lassan mozof, óvatosan... Reménykedem, hogy helyrejön, hátha "csak" huzatott kapott.. Mitévő legyek?



2013. jún. 13. 17:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
nahszóval. megfogod a kutyát és egy szájkosarat. elmész az orvoshoz ott felteszed neki (de még szájkosár sem kell be lehet neki kötni is) és szépen tiltaSZ minden olyan viselkedést amit a kutyádnak nem szabadna (morgás, rendetlenkedés stb) . ha már olyan szuper kapcsolatban vagytok hogy csak te simizheted akkor gondolom letiltani is képes leszel ha nem megfelelően viselkedik.
2013. jún. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mindenképp állatorvos, lehet, hogy már el is késtél! Az én kutyám is harapós, a mi állatdokinknak viszont van vagy 20 szájkosara, minden méretben, pont az ilyen kutyák miatt. Nem értem, ha hamis, akkor oltani sem viszed el?
2013. jún. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
el kéne vinned orvoshoz. valahogy old meg mer lehet hogy tényleg nagy baja van a kutyádnak és ha még időben elviszed, hátha tudnak rajta segíteni.
2013. jún. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Rosszul fejeztem ki magam. Nem hamis. Simán lemorogja aki közelebb megy. Nem harapja meg. Max ha bántani akarnák, dehát az normális védekező ösztön lenne.

És persze hogy "szuper" kapcsolatban vagyunk, én vagyok a gazdája... Ki mással legyen "szuper" kapcsolata, ha nem velem/velünk.

Megnézetem egy orvossal, hátha. Köszi a válaszokat.

2013. jún. 13. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!