Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mondjatok légyszi kutya neveket!?

Mondjatok légyszi kutya neveket!?

Figyelt kérdés
Ha lehetne akkor normálisat ès lehet fiút is meg lányt is !:)

2013. jún. 13. 22:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
ránézel a kutyára,ami az első gondolatod róla az legyen a neve :)) nálunk ez mindig bevállt.
2013. jún. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Rex, Cézár, Brúnó, Roxy, Szultán, Herkules


De ez függ a kutya fajtájátol is.

2013. jún. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Fifi, rozi, plútó, tipli :D

Milyen fajtáról van szó?

2013. jún. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Fifi, Totó, Foxi, Bundi, Csöpi, Csiki, Cuki, Bobó, Dömi, Veni, Pajti, Mofi, Kiara, Gizmó, Dollár, Arimán


Hirtelen csak ezek jutottak eszembe, ezek közül mindegyiket hallottam már. Remélem tudtam segíteni. :)

2013. jún. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Sándor. Sándor a kutya.
2013. jún. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia!Különleges és egyszerű nevek,nagy része kitalált,fantázia név,amit én találtam ki(kutyáim,cicáim,ismerősők kérésére kutyáinak,görényeinek,stb állatainak)! Fiú nevek: Cameron(Kemeron),Leno,Noel,Jenay(Dzsenáj),Milon,Roy,Chisue(Csizu),Soma,Berci,Marnoe(Márno),Butch(Buccs),Junior(Dzsunior),Simae(Szimá),Vacak,Maszat,Tappancs,Cézár,Salame(Száláme),Kripo,Teo,Leo,Vilo,Viyo,Samu,Vinó,Kipo,Folti,Benjamin(Beni),Bernald(Berni)...Még tudok,de mostmárt Lány neveket is írok :) : Aylie(Ájli),Misa,Kisa,Ciara(Sziárá),Cloe(Klóé),Hidlie(Hájdli),Nicka(Niká),Sika(Siká),Livia,Líza,Betti,Sophie(Szofi),Konstans(Konztánsz),Vilma,Linda,Alice(Alíz),Nice(Nájsz),Tina,Lújza,Jessika(Jessie),Fida,Léna,Nala(Nálá),Lulu,Lilla,Lili,Lima(Líma),Kera,Jessmin(Dzsezmin),Mina,Noma(Nomá),Gigie(Dzsidzsi),Síla,Molly,Natalie,Miro,Yuki,Kiara,Klára,Tifanni,Honey(Háni),Kikie,stb még ezer szép név van,vannak közöttük hagyományos nevek,emberi,állat,magyar,külföldi,és fantázia nevek is,fiúknak lányoknak vegyesen,remélem valamelyik megtetszik :d írd meg mi lett a neve :D
2013. jún. 13. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm Szépen a válaszokat :) ès rövid szörü Foxi :)
2013. jún. 24. 22:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!