Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mondjatok olyan dolgokat,...

Mondjatok olyan dolgokat, amiért jobb a westie, mint a többi kutya!?

Figyelt kérdés
Szeretném meggyőzni az anyukámat, hogy legyen egy ilyen kutyám, de nem tudok mivel érvelni a fajta mellett. Kérlek segítsetek!!!
2012. aug. 16. 22:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért kell érvelni a fajta mellett? Neked ő tetszik és kész.
2012. aug. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de ez így hülyeség. Nem jobb a westie a többi kutyánál, csak te ezt a fajtát kedveled.

Azért majd amikor megkapod kösd fel a gatyót, olvass sokat a jelleméréről (ezt ugyan már most is elkezdheted), és légy következetes, felelősségteljes gazdi.

2012. aug. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Pl hypoallergén. De több ilyen kutya is van. És ezt ne mondd az anyukádnak, de a terrier vér nem egyszerű eset, sokat olvass a kutya érkezése előtt, és ne kapd a hónod alá az utcán, akkor talán normális marad!
2012. aug. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem jobb, mint a többi. Nem vedlik, viszont vérbeli terrier, aki nagyon sok foglalkozást, tanítást igényel.

Meg amúgy is...szép...szép fehér :D nincs jobb ötletem

2012. aug. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a westie a legcukibb kutyafajta a világon, persze ez ízlés kérdése. Nekem is van egy. Viszont borzasztóan makacs tud lenni, egyáltalán nem egyszerű eset, én nem ajánlanám első kutyának, meg gyereknek sem (ha csak a gyerek nevelné), szóval igencsak megtévesztő a cukisága. A westie előtt nekem német juhászom, ír szetterem volt de egyik sem izzasztott úgy meg nevelés során mint ez a kis hegylakó.
2012. aug. 17. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

hát nem jobb a többinél,azért vannak jobb kutyák szerintem..

mivel terrier így makacsabb és nehezebb tanítani is!! szóval sokat olvas utána!! ezeket a kutyákat nem olyan könnyű kezelni mint ahogy gondolod!!

egy német juhászt könnyebb kezelni mint egy westie-t ismimnek mind2 van és ezt ő mondta,hogy amíg a német juhász nagyon hamar megtanulta a szabályokat addig a westie állandóan megszegte,pedig nincs elkényeztetve ezt elhiheted!!


szóval sok kutyaneveléses könyvet olvass illetve sok westie-s könyvet is!!

2012. aug. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat!
2012. aug. 17. 10:52
 8/8 anonim ***** válasza:

Hello! :)

Én régebben egy westiet akartam , és ugyanígy mint te megellett valahogy győznöm anyát.. na de nemvolt egyszerű , de nekem van egy öcsém (most 4 éves) és mindig aztmondtam hogy szereti a gyerekeket stb, nem vedlik meg ilyenek. :D

De aztán végül is kaptam egyet amiről kiderült hogy puli és westie, de nem érdekelt,de nagyon látszik benne az a westie fajta....... Elég makacs, megtanulja a szabályokat de midnig megszegi ahogy írtak, és tényleg!! Pedig aztán nem vagyunk mi azok akik "jajj de cuki vagy aludj a szobámban" fajták. :D

És kiskorában elrontottam a nevelését azt hittem könnyű lesz de nem, szóval ha kapsz egyet kiskorától kezdve adj neki szabályokat úgy értem hogy legyen egy határ,és soha ne lépje túl vagy később rosszabb lesz.. :/

2012. aug. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!