Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyámat fél éve műtötték és...

Kutyámat fél éve műtötték és 2 cérnadarab nem esett ki máig. Gond lehet ez?

Figyelt kérdés

A minap észrevettem, hogy az egyik begyulladt, gennyes körülötte a bőr, viszont kivenni nem merem. Egészen idáig semmi gond sem volt velük. Mit tanácsolsz?

Dokihoz nem szeretnék emiatt elmenni. lefertőtlenítettem Betadine-nal, de a kutyus előszeretettel nyaldossa a "sebét".


2013. jún. 15. 10:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Nálunk is benne maradt 1 varrat, én kivettem, amint kivehető állapotba került!

Vedd ki, utána már jobb lesz a helyzet!

2013. jún. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Megfogod kihúzod, a helyét lefertőtleníted és kész. Addig fogja nyalni amig ki nem jön neki, ha tudod kíméld meg ettől.
2013. jún. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha a varrat el van vágva akkor fektesd el a kutyát, valaki fogja le a fejét te pedig csipesszel megfogva húzd ki. Lehet, hogy egy kis ellenállásba ütközöl és látod, hogy húzódik a bőre, de légy magabiztos és határozott így ki fogod majd tudni húzni. Ha nem te, akkor kérj meg egy egészségügyis barátodat biztosan kiveszi neki secc perc alatt.

Nekünk is maradt benne. Mi vettük ki, utána pedig fertőtlenítés betadine-al. Azért gyulladt be, mert a szervezet próbálná kilökni magából de azért ez mégsem olyan mint egy tüske így kell a külső segítség is.

2013. jún. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!