Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan mondjam meg mindenkinek...

Hogyan mondjam meg mindenkinek a környéken, hogy meghalt a kutyám?

Figyelt kérdés
Elkezdtem ide-oda vinni a hetekben, sétáltatni, így hirtelen egy csomó szintén kutyás ember ismerni kezdett minket. Most ha oda megyek egyedül, mennyire gáz lesz... De akkor is, ha majd egy másik kutyával látnak meg... :(
2013. jún. 15. 14:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, ha valaki elveszíti a kutyáját, a másik kutyás nem gáznak fogja felfogni.
2013. jún. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
9%
Nincs ebben semmi gáz mond meg nekik hogy ő megdöglött ozt kész
2013. jún. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
De nekem ciki
2013. jún. 15. 14:31
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Meghalt a kutyád, és neked most az a legfontosabb, hogy cikinek fogják-e tartani mások? Szép.
2013. jún. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Miért ciki? Ha egy embernek halt volna meg akivel egy közösségbe jársz talán kiröhögnéd vagy mi?
2013. jún. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor ciki, ha esetleg a te hibádból halt meg a kutya. Egyébként meg elég fura, hogy ez neked a legfontosabb, amikor épp elvesztetted a társadat....
2013. jún. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem ez a legfontosabb.
2013. jún. 15. 14:41
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

*lö elhaladsz a kutyások mellett*

Kutyás: Szép kutya, de hol van Cézár?

Te: Elütötte egy autó. Ő itt az új kutyám, Rex

Kutyás: Ó, nagyon sajnálom. Rex honnan van/milyen fajta/hány éves...?


köbö így

2013. jún. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Egy másik kutyás nem fogja cikinek tartani, hiszen neki is azért van, mert szereti. Nincs ebben semmi ciki.

Mikor az enyém elpusztult, kérdezték, miért van rossz kedvem. Mondtam, szegénynek annyi, meg most nekem is, mert nagy a veszteségem. Senki nem nézett hülyének, nem tartották cikinek.

2013. jún. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én ezt a kérdést nem is értem... Most akkor te okoztad a halálát, vagy mi a ciki?
2013. jún. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!