Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nem akar inni a kutyám?

Miért nem akar inni a kutyám?

Figyelt kérdés
Mostanában alig iszik valamit. Belenyal maximum 3-4szer a vízbe és többet nem is iszik már egész nap. Emiatt nem is nagyon pisil. Van hogy fél napig nem is pisil. Miért csinálhatja ezt?
2013. jún. 15. 15:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Tiszta az edénye? Ha tisztítószerrel mosod, megérzi, nagyon

ki kell öblíteni. Tegyél neki másik edénybe.

Két ivó edényük van az enyémeknek is, csak az egyikből isznak.Nem tudom miért.

Vagy nagyon rossz lett a csapvíz, próbálj neki bubimentes vizet adni. Főleg most lenne fontos, hogy igyon, hiszen nagyon meleg van.

2013. jún. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vidd el sétálni, utána inni fog. Ha be van zárva egy lakásba akkor nem csodálom hogy kedvetlen szegény. Ha meg kint van a kertben akkor honnan tudod hogy mit hányszor csinál? Csak nem nézed egész nap. Ha meg igen akkor az a baj:D De ha kertes házban laktok akkor is kell a séta neki minden nap. Vidd csak el, ilyen időben egy jó órás séta után nincs az a kutya ami nem iszik.
2013. jún. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem beteg a kutyusod?

Általában ez akkor van ha betegek, akkor egyszerűen nem képesek nem akarnak inni.

Volt hogy az én kutyámnak tavaly ilyenkor a hátsó lába annyira fájt neki hogy nem bírt lábra állni. Akkor inni sem volt hajlandó hiába tettük elé a tálat nem ivott semmit.

Akkor azt csináltam hogy elültem és kiskanállal adtam neki a vizet a szájába, majd amikor sikerült elérni az állatorvost akkor beraktuk a kocsiba és bevittük. Akkor az állatorvos megállapította hogy baj van a hátsó lábával, ízületes volt szegény, kapott két injekciót, amitől elmúlt a fájdalma, meg egy gyógyszert amit 1 hónapig adni kellett neki. Utána már saját lábon ment ki az autóig. Majd amikor hazaértünk már kipattant a kocsiból, egyből be a házba és a tál vízét teljesen kiitta, utána meg nem győztük mert szaladt mint a rakéta.

Ez persze más baj is lehet a kutyának ha semmit nem ve3sztek észre, csak azt hogy nem iszik az is bajra utalhat. Szerintem vigyétek állat dokihoz.

2013. jún. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mivel lakásban él és minden nap többször megyünk sétálni így látom,hogy mikor pisil és mikor nem. Természetesen tiszta az edénye és a lakásban több helyen is van előtte víz.
2013. jún. 18. 08:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!