Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek mennyi ideig tart...

Szerintetek mennyi ideig tart amíg kiheverem a kutyám halálát?

Figyelt kérdés
és nektek meddig tartott?
2013. jún. 15. 15:49
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Soha nem lehet 100%-ban kiheverni,de kb. 4-5 hónap
2013. jún. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Soha se fogod kiheverni.. Nekem picivel több ideig tartott mint 1 év. Van akinek ennél tovább is elhúzódhat... Van aki 3-4 hónap alatt kiheveri.. Sokak azt tanácsolják, hogy egy új kutyus mindent rendbe tesz a szívedben. Hát nem tudom.. Ki hogy áll a kutyusához.. Nekem speciel nem segített sokat.. annyi, hogy nem sírtam a halott kutyusom után mert egész nap az új kutyussal voltam..( Ui.: azóta ő a szívem csücske de nagyon sokat gondolok az első kutyusomra..aki több mint 3 éve halt meg.. :( ) de ismerek olyat aki megutálta az új kutyát mert "elakarja foglalni a régi kutyus helyét" ... :/ ( bocsi tudom ezt nem kérdezted de gondoltam leírom.. :) )
2013. jún. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

amíg fel nem dolgozod a történteket magadban. ha idős volt akkor el kell fogadnod hogy ez az élet rendje, bármennyire is nem tetszik. ha fiatal és valamilyen betegség áldozata lett akkor tanulni kell az esetből.


így megmarad egy nagyon szép emléknek és nem szomorkodni fogsz azért mert nincsen melletted, hanem boldogsággal tölt el hogy x időt együtt tölthettetek.

2013. jún. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Hát igen,én is úgy érzem hogy egy új kutya nem fog segíteni

és nem baj hogy mást is írtál,szívesen elolvastam

2013. jún. 15. 16:22
 5/7 anonim ***** válasza:
nekem már majdnem 1,5 éve halt meg a kutyám és még mindig szoktam sírni. Sosem fogod elfelejteni és nem is szabad.
2013. jún. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Már nagyon öreg volt szóval szerintem ez a jobbik eset
2013. jún. 15. 16:23
 7/7 A kérdező kommentje:
Biztos hogy sosem fogom elfelejteni,még most is a sírás kerülget
2013. jún. 15. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!