Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy kétéves lökött dog mellett...

Egy kétéves lökött dog mellett milyen kistestű kutyát lehet tartani? (kertben)

Figyelt kérdés
Nem tudom lebeszélni az ismerősömet, de nem túl gyakorlott kutyatartó. Egy pumit már vissza kellett vinni a tenyésztőhöz, mert nem bírt vele, most hazavinne egy másikat. Tudtok olyan fajtát ajánlani, ami egy ilyen gazda és ilyen kutya mellé jó lenne? Tudom, hogy az ilyennek nem való, bla-bla, de ha mindenképpen kell neki mégegy, akkor mégis milyet vegyen? Tacsit nem, foxit nem... Esetleg egy westi? Bichonok hogy bírják a kintlétet? Köszönöm!
2009. okt. 11. 09:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

szálkás tacsi. Jóval nyugodtabb, mint a sima.

Ugyan nem fog neki szót fogadni, ha nem ért hozzá, de kárt sem okoz, a nagy kutyáktól nem fél (tapasztalat)a nagy mellett alva elvan kint is télen. (Gondolom a dognak is van hőszigetelt háza, ő se az a bernáthegyi)

Okos kutya, igényli az ember jelenletét, de nem annyira a foglalkozást, feladatokat mint pl. a terrierek.

2009. okt. 11. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A szálkás szőrű tacsik tényleg a legjobb fejek!:DDD
2009. okt. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nekem a cane corso mellett standard szálkás tacsi van, imádom, de szerintem egy popsi-buksi (a moderátorok nem engedték a csúnyább kifejezést). Az ismerősöm tuti nem bírna vele. Valami könnyen kezelhető fajta kellene.
2009. okt. 11. 14:36
 4/5 anonim ***** válasza:
Plüsskutyát. De tényleg, nem tudom elképzelni, hogy van olyan kutya, amelyik jó lenne neki. Legalább sétálni viszi? Esetleg menhelyről egy öregebb kutyát ki lehetne választani, kölyköt vagy fiatal felnőttet semmiképpen.
2009. okt. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
bichon kintre semmiképpen...
2009. okt. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!