Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen tápot adjak a golden...

Milyen tápot adjak a golden retriever kölykömnek?

Figyelt kérdés

Nemsokára egy golden retriever kiskutyus gazdája leszek.

Elég sokat olvastam róluk, de a táp jelenti számomra a legnagyobb kihívást. Nem tudom milyet válasszak mert nem akarok szuperprémium tápokat amik nagyon drágák, de nagyon olcsót se.

Igazából valami jófajtát szeretnék mégse nagyon drágát!

Ötleteket várok! Előre is köszönöm!



2013. jún. 16. 07:24
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Első körben azt add neki, amit a tenyésztője adott. Szépen, fokozatosan lehet átszoktatni másik tápra. Mi Brit juniort adtunk a skótunknak (M méretűt), meg voltunk elégedve vele. Jó táp és nem is drága.
2013. jún. 16. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 zümm válasza:
Először is gratulálok a választáshoz, nekem is nagyon tetszenek a golden retrieverek. Ha jobbat akarsz, mint a hipermarketekben kaphatók, de mégsem prémium tápot drágán, akkor ajánlom a Multifit-et. Nekem is ajánlották és a berni pásztoromnál bevált. Vagy nézz körül online boltokban, sok helyen kapsz olcsóbban prémium tápot, ha nagy mennyiségben vásárolsz.
2013. jún. 16. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ajánlanám hogy rendelj inkább, ne boltba vegyél. Petissimo, zoofast, esetleg dogshopról, joserát vagy brit premiumot.
2013. jún. 16. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem is egy 4 es fel honapos goldenem van, a tenyeszto royal canin startert adott neki, utana 3 honapos koraig Boscht kapott, majd atalltunk Eukanubara. Ahogy olvasom, te egy kozepkategorias tapot keresel, szerintem a Bosch a legjobb valasztas, szep volt a szore, szilard es eleg keves kaki volt, szoval meg voltam vele elegedve, csak azert alltam at Eukanubara, mert jobb az osszetetele. A Brit Premium nalunk hasmenest okozott, es eleg sok ismerosomnel ugyanez a helyzet. Esetleg amit meg ajanlani tudok az a DogChow. Amugy inkabb L-es (large breed) tapokat vegyel neki, mert altalaban a goldenek elek falankok (tapasztalatbol mondom :D , es az M-es meretu kutyakajat nem biztos h redesen megragna (az enyemnek 1x vettem Eukanuba M-est, szerencsetlen kutyam azt hitte h mazsola). Jo kutyazast es sok szerencset hozza.
2013. jún. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat :D

Ja és ezeket a középkategóriás tápokat hol lehet legolcsóbban beszerezni?

2013. jún. 16. 10:27
 6/8 anonim ***** válasza:
[link] itt, en innen szoktam rendelni jo arban van ,megbizhatoak 9000 ft felett ingyenes kiszallitas, es altalaban 2-3 napon belul mar meg is kapod amit rendeltel.
2013. jún. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Mienk pedigree juniort eszik, szereti :)

[link]

2013. jún. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az lehet hogy szereti a pedigree juniort de hogy nem tesz neki jót az meg egy másik dolog. Tele van szinezékke, ízfokozóval, tartósítószerrel, meg szójával, amit rá sem kell írni a zsákra. Amit nem tartalmaz viszont az a hús. Drága de legalább sz@r is. Bocs de felelősségteljes ember aki jót akar a kuyájának az nem etet pedigreevel.
2013. jún. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!