Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak a kutyával, ha...

Mit csináljak a kutyával, ha nem hajlandó megenni a száraz tápot?

Figyelt kérdés
2013. jún. 16. 09:24
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
0%
Nem írtad hogy milyen fajtát nem eszik meg. Nekem pl a macskák régen csak a whyskas tápot ették. Ha olcsóbbat vettem hozzá sem nyúltak.Esetleg ha a kutyus az adott tápot nem eszi próbálj jobb minőségűt venni neki, ha azt sem akkor macskatáppal próbáld, mert az kisebb, hátha rákap, és utána fokozatosan állj vissza a jó minőségű kutyatápra!Nálam a kutyám bármilyen minőségű cicatápot eszik, és közben rászoktattam a kutyatápra.
2013. jún. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
84%
Ha nem eszi meg vedd el előlle 5 perc múlva, majd a következő etetésnél add oda neki. 2-3 három nap után megeszi ne aggódj, éhenhalni nem fog nyugi. Arra figyelj hogy semmi mást ne adjatok neki, nincs nasi egyáltalán. Persze jó lenne tudni milyen idős.
2013. jún. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
Brit Premium tápot kapott eddig, mindig megette
2013. jún. 16. 09:43
 4/33 A kérdező kommentje:
3 éves magyar vizsláról van szó
2013. jún. 16. 09:43
 5/33 anonim ***** válasza:
75%
Az is lehet, hogy a meleg miatt nincs étvágya. De én is azt mondom, hogy vedd el, aztán következő etetésnél kínáld meg megint. Ha meg nagyon nem eszik, akkor érdemes lenne utánajárni, hogy nincs-e betegség a háttérben.
2013. jún. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 dickharta ***** válasza:
37%

persze.. erőltesd rá! én sem enném meg mindennap ugyanazt.

veszitek ezeket a vackokat ezrekért! :)

menjél szépen el a hentes bácsihoz,és vedd meg a legolcsóbb húst! csirkefarhát,csirkenyak. tedd bele egy lábosba,dobj mellé egy leveskockát (sajnos ezek a mai silány húsok 15 p alatt megfőnek),hűljön le,és tedd elé! van egy fogadásom,hogy nem fogja otthagyni. hálásan fogja nyalogatni a kezed,és te is meglepődsz,hogy mennyibe kerül! nekem most is van a hűtőben egy lábossal. aztán persze,ha ebbe szórod a szárazat,akkor az is el fog fogyni!

2013. jún. 16. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
Az enyém sem ette meg, belekevertem a konzervbe.
2013. jún. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
Okos ötlet. Én is ezt akartam ma. Hozok haza egy kis csirke- farhát, nyakat, a levesbe még egy kis daragombócot is belefőzök neki, vagy valami más tésztát. Imádja.
2013. jún. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
64%
2-es vagyok, a hús jó ötlet én is szoktam adni de nyersen nem főve. A dologgal csak annyi a gond hogy ha ezt az alternatívát kínálod a kutyának amikor finnyáskodik azt mutazod meg neki hogy nem kell megennie azt amit kap, lehet válogatni.
2013. jún. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
A meleg miatt az enyém sem eszi most. Önts rá neki egy kis vizet, úgy szívesen meg fogja enni.:)
2013. jún. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!