Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A német dogom nem hajlando...

A német dogom nem hajlando megenni a száraz tápot. Kipróbáltunk több fajtát is de egyiket sem eszi meg. Milyen jó minőségű vitamint vagy táplálék kiegészítőt adjak neki? Csak 10hónapos az izületei miatt nagyon kellene.

Figyelt kérdés
2012. máj. 11. 13:43
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Akkor mégis mit eszik?
2012. máj. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Szerintem kérdezd meg az állatorvost, a nagyméretű kutyáknak alapjáraton is szoktak kölyökkorban javasolni kalciumos, omega3-as és egyéb kiegészítőket, biztos tud mondani valami pontosat, hogy a te esetedben mi a legjobb.
2012. máj. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Olyan nincs hogy nem eszi meg.Előbb keverd be neki a régi kajával,aztán fokozatosan a táp javára változtatod a arányt.Ha meg nem eszi így sem ,elvesed előle és éhezni fog.Max a 3.napon garantáltan befalja. Kutya teli tál mellett nem halt még éhen:D
2012. máj. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
főleg főtt húst...de abból rengeteg kell neki, szoktam neki adni rizzsel vagy esetleg tésztával, megeszi a zöldséget is, lényegében bármit csak tápot ne kelljen neki :)
2012. máj. 11. 13:58
 5/21 anonim ***** válasza:

Persze, hogy nem eszik, ha megteheti, hogy válogat.

Leteszed neki, ha nem eszi meg felveszed és következő etetésig nem kap semmit. Akkor megint leteszed neki és így tovább. Előbb-utóbb meg fogja enni.

2012. máj. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
ezt már próbáltam...2napig nem evett semmit.aztan megsajnáltam és főztem neki.lehethogy ezt nem kellett volna.egyébként eddig csak tápot kapott, kb.1hónapja csinálja ezt h nem hajlandó megenni.
2012. máj. 11. 14:06
 7/21 anonim ***** válasza:
Tehát a kölyökkutya már most erősebb volt nálad ,elég baj az!Akkor 3 vagy 4nap nem eszik. De előbb keverd be hússal a tápot, de úgy hogy ne tudja kiválogatni.
2012. máj. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 zuzuki ***** válasza:
0%
A médium sebesség lényeges,mert ha lassú vagy,akkor azt hiszi,hogy nevelési céllal cseszegeted,ha gyors vagy,akkorviszontmegharap...
2012. máj. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
2 napig nem evett? Mi az egy ekkora kutyának? Szerinted a farkaskölkök, növendékek mit csináltak, amikor a falka egy hétig nem tudott vadászni? Éheztek. Meg sem kottyan neki. Főleg, hogy az én törpe kutyám 5 napig is bírta mindenféle kaja nélkül, ő sem evett. Aztán 6. nap mindent bezabált. Szóval csak várj, ne sajnálgasd, lehet ey hétig nem fog enni, de utána nem lesz gond. A lényeg, hogy amint elfordul, elmegy, vedd el! És ne kinálgasd, csak a következő eetésnél rakd le elé. Ha nem eszi, elveszed.
2012. máj. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
A royal canint meg a happy dogot nem eszi meg.probaljak adni vmi mást?milyet?lehet más táp jobban ízlene neki?
2012. máj. 11. 14:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!