Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya neveléshez ajánlanátok...

Kutya neveléshez ajánlanátok anyagot?

Figyelt kérdés
Elszeretném kezdeni a kutyanevelést. Főleg videók, filmek, de könyv is érdekel, magyarul. Célom a kemény falkavezérség, hogy kitaszítsak egy személyt.
2013. jún. 16. 16:33
 1/6 anonim ***** válasza:

"Célom a kemény falkavezérség, hogy kitaszítsak egy személyt."


hogy mi?

2013. jún. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Baj?
2013. jún. 16. 16:37
 3/6 anonim ***** válasza:
nem értem hogy mit akarsz. a családból kitaszítani egy személyt vagy micsoda? vagy a kutyát szeretnéd mert nem jól viselkedett?
2013. jún. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ja értem. A falkájából egy személyt, ő eteti. Kitudom taszítani? Nagyon fontos lenne.
2013. jún. 16. 16:48
 5/6 anonim ***** válasza:

attól függ...


neked a kutyával milyen kapcsolatod van? az aki eteti milyen kapcsolatban áll a kutyával?

2013. jún. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem az én kutyám. Egy nőé, én csak viszem neki. Viszont olyan dolgokat megenged magának amit nem kéne. Nem igen hallgat rá, amikor pár napig nem megyek sétáltatni állítólag nem bír a kutyával.
2013. jún. 16. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!