Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen száraz kutya tápot...

Milyen száraz kutya tápot ajánlanátok?

Figyelt kérdés

vizslám van

és ha lehet ne legyen méreg drága a táp



2013. máj. 31. 13:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Brit Premium, Josera, Dog Chow
2013. máj. 31. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igazából a pénztárcádtól függ:

-1. Dog chow ez az amit még érdemes adni, én is ezzel kezdtem el etetni a kutyámat, de aztán váltottam mert nem jött be neki.

1. Brit premium alá nem igazán érdemes adni, most hogy ebből az M-eset vagy az L-eset adod azt döntsd el te, a csomagoláson ugye az van hogy az M-es 10-25kg-ig ajánlott az L-es meg 25-40kg-ig, a vizslák általában 20-26kg-osak jó lehet neki az M is de én nem zárkoznék el az L-estől sem.


2. következő szint az a Josera, pro plan meg ilyenek (hills is ebben az árban van viszont annak nem valami jó a beltartalma azt inkább kerüld a royal canin select gold meg ilyeneket szintén kerülném a helyedben, nem rosszak csak nem jó az árban vannak a beltartalomhoz viszonyítva)


3. Brit Care és taste of the wild(zoofaston kedvező ára van a többi bolthoz képest)


Nagyjából így növekszik árban és minőségben

2013. máj. 31. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Maxitabi ***** válasza:

Mennyi nálad a méregdrága??Kb egy kiló 1000Ft körül, vagy alatt? Ha nagyobb kiszerelést veszel-13-15kg neten, akkor sokkal olcsóbban ki tudsz jönni és ingyen is házhoz szállítják ált. A vizslának meg ennyi táp kb 6-8 hétre is elég.

Tehát: Taste of the wild (a legjobb ár-érték);brit care; acana (sima); belcando pl. A zoofaston ált elég olcsók.

2013. jún. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2013. jún. 2. 10:34
 5/5 shelli ***** válasza:
Én 3 hónapja Romeo premium táppal etetek. Csak az Aldiban lehet kapni 3 kg 1000 ft. Hosszú hónapok kellettek a "kutatómunkához" mire megtaláltam. Ez a legolcsóbb jó minőségű kutyakaja.
2013. júl. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!