Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy viseli a kutyátok a meleget?

Hogy viseli a kutyátok a meleget?

Figyelt kérdés
Kis csivava-pincsi, 2 éves kiskutyám ma nem evett egész nap, ezért még széklete sem volt. Aggódom érte. De sokat iszik. Másnak a kutyája is van így?
2013. jún. 16. 23:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
az enyém eszik ugyanúgy. igaz este 10kor kap enni. inni ő is többet iszik.
2013. jún. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
10%

éjjel adsz enni a kutyádnak :DDD az ilyenektől el kéne venni...


kérdező: A miénk is így van, sokkal ritkábban eszik, amióta ilyen meleg van, de kutyafuttatóban ma futkározás után kb. fél liter vizet belefetyelt. :)

2013. jún. 16. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Bocs, 1 litert... és egy 12 kilós kistermetű, 9 hónapos kutyusról van szó. :)
2013. jún. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
neked az este 10el mégis mi a bajod te sok ésszel megáldott? am meg összehasonlíthatnánk kinek a kutyájának van pocsékabb élete...
2013. jún. 16. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! A kutyám végre evett, egy egész tányérral bevágott :)! Nincs azzal semmi baj, ha 10-kor kap enni, ha egyszer akkor éhes.
2013. jún. 16. 23:36
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
este tízkor már az összes kutya éhes :D
2013. jún. 17. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
60%
ha ettől megnyugszik a sok okosnak a lelke, magyarországi idő szerint este 9kor eszik a kutya. persze ez a lényegen nem változtat. viszont ne felejtsük el hogy itt teljesen más az életritmus mint magyarban. itt bármilyen hihetetlen az a normális ha a család is este 10 körül vacsorázik. egyáltalán nem úgy megy mint magyarban. szóval ha mi ekkor vacsorázunk akkor a kutya napi egyszeri esti kajája evidens hogy este 10 körülre esik. de ezt eléggé nehéz egyeseknek értelmezni és felfogni is, tudom... persze megáértem, emlékszem amikor este 10-11kor mentem haza a munkából magyarban az már baromi későnek számított és a hazasiető embereken kívül tele az utcák rossz arcokkal. no ez itt nem így megy. sokan -főleg nyáron- este 11kor még étterembe mennek és akár hajnal 1-2ig is ott esznek... de mint már írtam, itt teljesen más az életritmus, hála az égnek.
2013. jún. 17. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
mellesleg ha bárki azt gondolná hogy a kutyám rossz körülmények között van tartva, esetleg a pocsék etetés következtében alultáplált volna akkor nyugodtan rám küldheti a megfelelő szerveket hogy elvegyék a kutyámat. ;)
2013. jún. 17. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nállunk is kedvtelenek, az esti sétát teljesen cammogósra vették, de nem csak ők hanem a többi kutyus is akikell voltunk. Kövezzetek meg de én is este 9 kor etetek, 8 után érünk haza a sétából isznak kicsi pihenés és vacsi. Mivel van köztük egy nagytestű is így már csak azért is praktikus mert utánna ne rohangálnak hanem fekszenek.
2013. jún. 17. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Én Magyarországon lakom, és mégis 10-kor etetek

Na és? Amelyik kutya egy nap egyszer kap enni, annak amúgy is mind1, hogy reggel 8-kor, délben, vagy éjfélkor kapja,mert 24 óra így is úgy is eltelik a két etetés között, amelyik meg kétszer kap, annak meg végképp mind1.

Én egy nap egyszer etetem őket, este 10-kor van a főétkezés, de egész nap kapnak jutalomfalatot, mivel gyakorlok, meg sétálok velük, szóval nem éhesek...

Sőt, még koplaló napot is tartok, igaz, nem hetente, hanem két hetente, de mégis...A kutyáim köszönik szépen jól vannak, nagyon jó húsban vannak, és nem alultápláltak...Nem is tudom, hogy hogy lehet abba belekötni, hogy ki mikor eteti, lakhelytől függetlenül...nagyon érthet a kutyákhoz az, aki ezt leírta...


Amúgy, kérdező, a melegben sok kutya nehezebben eszik, te sem eszel olyan sokat +30fokban, inkább iszol.

Ha látod rajta, hogy nem nagyon akar enni, etesd később, amikor hűvösebb van, majd meglátod, hogy mennyivel szívesebben eszik.

És ne hidd azt, hogy ez állatkínzás, azért mert egy két nagyokosnak van ilyen megnyilvánulása...

2013. jún. 17. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!