Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti is szoktatok a kutyátok...

Ti is szoktatok a kutyátok szülinapjára adni valamit neki, vagy csak én vagyok ilyen hülye? :D

Figyelt kérdés
Holnap lesz három éves a kutyám, és én minden évben veszek neki csontot, játékot vagy valamit... Ezt mások is csinálják? :)

2013. máj. 20. 22:02
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Nem vagy hülye. Jó látni, hogy vannak ilyen emberek. :)
2013. máj. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%
Mi is felköszöntjük őket minden évben:)
2013. máj. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
Hát ez nem igazán jön ide, de öcsém követelte nőnapkor, hogy a macskánkat is köszöntsük fel, mivel ő is lány. Úgyhogy kiharcolta, hogy kapjon egy fél doboz tejfölt :'D
2013. máj. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én sosem szoktam.
2013. máj. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
79%

Akkor én vonuljak sárga házba?

Szülinap,karácsony,húsvét,mikulás mindig kap ajándékot. Szülinapjára kutyazsúrt szoktam csinálni,kutyatorta,és egész nap lent vagyok vele.

Van kb 100 db játéka. Annyira boldog és örül ilyenkor megér minden pénzt:)

2013. máj. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 sippara ***** válasza:
68%
Nálunk is úgy megy, mint kvittagirléknél, minden ünnepre kap valamit (még névnapot is ünneplünk), illetve ha mi ünneplünk valamit (névnap, szülinap, akármi), neki is jár valami speckó finomság. Őrület, tudom, hogy neki semmit nem jelent a dolog, de az én kicsi lelkemnek jól esik :)
2013. máj. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a választ! :)
2013. máj. 21. 17:01
 8/8 anonim ***** válasza:
62%
én tortát is csinálok neki... készül róla fotó, elküldöm a tesók gazdijainak, ők is küldik a sajátjukról. nem állítom, hogy normálisak vagyunk, de ha jólesik, miért ne? :D
2013. máj. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!