Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha meghal a kutya akkor hová...

Ha meghal a kutya akkor hová kell vinni és mennyibe kerül? És ha nincs kocsi akkor hogyan mert buszon fura lenne egy halott kutyatetemet vinni?

Figyelt kérdés
2008. jún. 21. 17:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha természetes halállal, vagy nem súlyos fertőző betegség (pl veszettség) következtében halt meg, akkor magánterületeden eltemetni a legegyszerűbb, csak a körzeti állatorvosnak célszerű bejelenteni a halálát, hogy ne küldjenek figyelmeztetést a kötelező védőoltások elmulasztása miatt a későbbiekben. Ha nincs ilyen területetek (lakásban laktok), akkor a gyepmesteri telepen kérhetsz tanácsot. Ők ha jól tudom térítés ellenében el is viszik a kutyát. Ennek áráról ők tudnak tájékoztatni.
2008. jún. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Mink eddig 2 kutyát temettünk el a kertben az egyik kiöregedett a másik meg betegségben 3 évesen pusztult el :(

A szomszédom is a kertjében temette el a kutyáját mert elütötte a vonat.Deszkából és fából összeállítottunk egy keresztet belevéstük a nevüket és oda szúrtuk le a földbe ahová temettük őket.Szoval ha van egy kiskertetek v. valami aKkor nyugodtan eltemethetitek

2008. jún. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2008. jún. 22. 10:43
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi is a kertben temettük el őket, mindhárman megöregedtek :( Így nekem is jó, mert tudom, hogy békében vannak, nem bántja a testüket semmi, senki nem rúg beléjük... szóval nekem megynugtató, hogy itt vannak a közelemben- a testük is.Van ismerősöm, aki panelban lekik, a meghalt kutyusát elhamvasztották, így ő is "vele maradt".
2008. jún. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
50%
a gyepmester a kutyát menyiért viszi el, ha él a kutya?
2014. jan. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!